צמיד יהלומים לאישה

צמידים מזהב לאישה


מתנת יהלומים לאישה האהובה היא מתנה יוקרתית, מלהיבה ונוצצת שתעלה ניצוץ בעיניה של כל אישה. צמיד יהלומים עדין ונוצץ על פרק היד מוסיף נוי ויופי גם לאישה היפה ביותר. צמידי יהלומים מקרינים מעמד וקלאסה ואין טוב מצמיד יהלומים כדי לבלוט בתוך קהל הנוכחים באירוע.


מה שהופך צמידי יהלומים למיוחדים הם העיצוב, הסגנון וחתך האבן. שלושת הגורמים הללו חשובים מאוד ויש לקחת אותם בחשבון כאשר מחפשים צמיד יהלומים כמתנה לאישה או לחברה.


צמידי היהלומים הם מאוד אופנתיים היום והם זמינים בכול הצורות והגדלים, מהצורה הפשוטה ביותר ועד לשערורייתית ולנועזת. כמה מהצמידים הנמכרים היום בשווקים כוללים צמידי טניס, צמידי קסם, צמידי לב, צמידי שרשרת, צמידי חבל, צמידי חפתים או צמידי רשת. אבל עדיין, הצמידים הפופולריים ביותר הם צמידי טניס וצמידי קסם.


צמידי טניס וצמידי קסם – שניהם מיהלומים


צמידי הטניס הם צמידי יהלומים דקיקים שקיבלו את שמם הודות לטניסאית הידועה, כריס אוורט. במהלך תחרות הטניס הפתוחה של ארצות הברית, ענדה כריס אוורט צמיד יהלום דקיק שהחליק מידה תוך כדי המשחק. כתוצאה מכך עצרו את המחשק למשך זמן מה כדי לאפשר לה למצוא את הצמיד האבוד. בעקבות האירוע הפכו צמידי הטניס לשם דבר והיום עונדים אותם גם שחקני טניס אחרים. צמידי הקסם הם צמידי יהלומים יפים שמחוברים אליהם קישוטים שנתלים בחינניות מפרק כף היד ומושכים את תשומת לב המתבוננים. המתכת מהם עשויים הצמידים יכולים להיות, בין השאר, זהב, כסף, פלטינה, רודיום, זהב לבן, זהב ורדים וטיטניום.


מומחה ליהלומים – גמולוג


כאשר אתם מחפשים צמיד יהלומים, מומלץ להתייעץ עם גמולוג מוסמך יהלומים – GIA (Gemological Institute of America). כך תוכלו להבטיח שאתם קונים יהלומים באיכות טובה.


יהלומים מאופיינים לפי 4C’s - clarity, color, carat ובעברית, חיתוך, בהירות, צבע וקראט. הקראט מתייחס לגודלו של היהלום. אם צמיד היהלומים מורכב מיהלומים גדולים, המחיר יהיה גבוה יותר. חשוב מאוד לבקש מהצורף לספק לכם אישור שמפרט את ה-4C’s של היהלומים בצמיד שאתם רוצים לרכוש.


דירוג יהלומים


היהלומים מדורגים מ-D ל-Z, כאשר D נחשב ליהלום נדיר. יהלום אמור להיות חסר צבע. האור אמור לשקף את ברק היהלומים שמשובצים בצמיד. צמידי יהלומים שלא משקפים שום צבע גלוי, הם יהלומים מקוריים.


צמידי יהלום הם מתנה מושלמת לאדם שאוהבים. לא צריך להמתין להזדמנות מיוחדת כדי להעניק מתנת יהלום. נכון שהיהלומים אינם תכשיט זול, אבל אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, עדי משובץ ביהלומים לא ישווה לשום תכשיט אחר. כאשר היהלומים מעוצבים עם אבנים יקרות אחרות כמו אזמרגד, טופז, ספיר או אודם הם הופכים לתכשיט עוד יותר צבעוני ויפהפה.


אם אתם מחפשים רעיון למתנה לחג, זכרו שתכשיטי יהלומים הם מתנת הפתעה מושלמת – קל לעטוף ולהסתיר אותם. בנוסף, את צמידי היהלומים אפשר להתאים מבחינת הגודל והסגנון כך שאפשר יהיה לענוד אותם גם לעבודה וגם לאירוע אלגנטי.


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024