הצעות נישואין בתקופת הקורונה | דיימונד פקטורי


הצעות אירוסין בתקופת הקורונה


כפי שזה נראה, הקורונה פה להישאר איתנו עוד מספר חודשים במקרה הטוב וכמה שנים במקרה הגרוע.


רבים מהזוגות איתם שוחחנו בהכנת המאמר אמרו שנושא הצעת טבעות אירוסין נדחה שוב ושוב בחודשים האחרונים בשל העובדה שרובם מעדיפים לחכות לימים טובים יותר.


כיום שאנשים מבינים שהקורונה פה בשביל להישאר ושהטיסות לחו"ל לא יחזרו בתקופה הקרובה וגם בתי המלון לא חוזרים במלוא הדרם.


אם אתם שואלים מה הקשר בין טיסות וקנייה של טבעות אירוסין אז הרי הקשר הוא ישיר, רוב הגברים הצעירים שמציעים נישואין יחכו למועד נכון בו יוכלו לקחת פסק זמן מהחיים השוטפים ולסוע לחופשה על מנת שיוכלו להציע אירוסין באופן שיהיה בלתי נשכח לעולמי עולמים.


תוך כדי שהעמקנו במחקר למאמר הזה גילינו עוד נקודה שלא חשבנו עליה. בגלל שכל התעשייה התומכת (אירועים, חופשות, טיסות, הפקת הצעה...) לא חזרה לחלוטין לעבודה וכנראה שגם לא לחזור לשגרה בחודשים הקרובים, התפנה לאנשים יותר כסף אותו הם בוחרים להפנות לשדרוג טבעת האירוסין.


אם בעבר המחיר הממוצע של טבעת אירוסין היה כ- 2,500 ₪ אז כיום בגלל שכל ההוצאות הנלוות להצעת אירוסין ממוצעת ירדו בכמה אלפי שקלים הממוצע עומד על כ-3,800 ₪ לחודשים אפריל ומאי 2020. נתון זה מעניין מאוד כי היה נכון לחשוב שהלקוחות יבקשו לשמור אצלם את מלוא הסכום אותו חסכו אך עם זאת הם החליטו להפנות חלק מהסכום לטובת רכישה של טבעת גדולה יותר עם יהלומים גדולים יותר.


איזה עיצוב היה הנמכר ביותר במהלך התקופה?


כמו תמיד ובצורה שאינה מפתיעה רבים, גם בתקופת הקורונה העיצוב הנמכר ביותר הוא עיצוב הסוליטר המשלב טבעת קלאסית עם קווי עיצוב נקיים המשובצת יהלום בודד במרכזה.


לאחר מכן ניתן למצוא טבעות אירוסין המשובצות יהלומים בצורת טיפה PEAR ויהלומים בצורת אובך OVAL אשר לרוב משובצים בטבעות עם יהלומים המקיפים את היהלום המרכזי


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022