תכשיטים לכלה

יום החתונה זה היום לו מחכה כל כלה, ההכנות מתחילות חודשים קודם לכן ולא נגמרות עד הרגע האחרון והכל כדי להשיג את

המראה המושלם ביום המיוחל. בחירת השמלה, עיצוב התסרוקת והאיפור הם המרכיבים החשובים ביותר בהופעתה כל הכלה, אך כיום כל כלה כבר יודעת שכדי להוסיף את הניצוץ המנצח ולהשיג את המראה המושלם עליה להוסיף אלמנט נוסף - תכשיטי יהלום לכלה


איך להתאים תכשיט לכלה

לאחר בחירת התכשיטים על הכלה להתאימם להופעה הכללית ולשם כך עליה להקפיד על התאמה נכונה שתיצור מראה הרמוני כמו כן ניתן לבחור תכשיטים לאחר בחירת השמלה ובתיאום עם המעצבת בכל הנוגע לבחירת הסגנון והצבע. חשוב לזכור שתכשיטים אלו שלא כמו השמלה אינם לשימוש חד פעמי ויכולים לשמש למטרות רבות בהמשך, כמו כן לאלו המעוניינות בתכשיט לערב אחד בלבד ניתן כיום להשכיר תכשיטי כלה במחיר מזערי ביחס לשאר הוצאות החתונה.


ישנו מגוון רחב של תכשיטי יהלומים בעיצובים, צבעים וגדלים שונים וניתן למצוא אותם בחנויות התכשיטים השונות ובבורסת היהלומים ברמת גן, הנפוצים ביותר הם:


עגילי יהלומים - פריט זה אהוב במיוחד ונפוץ בקרב כלות רבות, שילוב העגילים מוסיף ניצוץ וזוהר למראה הפנים וזאת מבלי להכביד או להעמיס על המראה הכללי. בשל הצורף בהתאמה מושלמת על העגילים להשתלב בצורה הרמונית עם התסרוקת, השמלה וטבעת האירוסין.


דוגמא:
כלה הלבושה בשמלה לבנה עם תסרוקת של שיער אסוף ומורם וטבע יהלום בודד.


התאמה:
עגילי יהלום עדינים בצבע כסף וצמודים לאוזן.
שרשרת יהלומים - פריט זה מתאים לכלות המעוניינות בתוספת נוצצת באיזור הצוואר והחזה, גם כאן ישנו צורך בהתאמה לשאר פרטי הלבוש, בעיקר בשל מיקום השרשרת המושפע בעיקר משמלת הכלה. חשוב לזכור שהחוק הוא שהשרשרת לעולם לא תבוא במגע עם השמלה או תגיע לקו הגובה שלה.
דוגמא:
כלה הלבושה בשמלה לבנה עם מחשוף עמוק, תסרוקת של שיער אסוף ומורם וטבעת משובצת יהלומים.


התאמה:
שרשרת ארוכה בצבע כסף עם תליון יהלום או ענק משובץ יהלומים המונח על איזור החזה החשוף.צמיד יהלומים - פריט זה פחות פופולארי בקרב המתחתנות וזאת כיוון שעשוי להפריע במהלך האירוע, ולכן גם במידה והחלטת להוסיף צמיד להופעה הכללית ודאי שאינו גורע מהמראה ושאינו רופף על היד.דוגמא:
כלה בשמלה לבנה, עם תסרוקת שיער פזור וטבעת משבוצת יהלומים.


התאמה:
צמיד טניס, דק, עדין ומשובץ יהלומים.
תכשיטי פנינים - הפניניה בדומה ליהלום היא סמל סטטוס ומעמדה המכובד נשאר עימה כבר שנים רבות בתחום התכישטים והיופי. כלות רבות בוחרות בתכשיטי פנינים בשל המראה הנקי והקלאסי שהפך את הפנינים לפריט מבוקש בתעשיית התכשיטים. כל פנינה באשר היא אינה זהה לאף פנינה אחרת בעולם, לכל פנינה גוון, ברק וצורה השייכים רק לה וניתן להתאים את הפנינה לכל תכשיט מעגילים ועד צמידים ושרשראות.דוגמא:
כלה בשמלה בצבע שמנת (בז׳) עם מחשוף קטן במיוחד ושיער פזור.


התאמה:
עגילי פנינה עדינים, ניתן לצרף שרשרת פנינים קצרה המתלבשת על הצוואר ואינה גולשת מטה.
טיפ מנצח - השכרת תכשיטי יהלומים

כלה המעוניינת לרכוש תכשיטי יהלומים צריכה לזכור שהתכשיטים שלא כמו השמלה, אינם ישרתו אותך לשימוש חד פעמי לכן רצוי להתאים את התכשיטים לטבעת האירוסין ולמראה יומיומי כך שתוכלי להצדיק את מחירם וליהנות מהם גם לאחר היום הגדול.

ניתן לרכוש תכשיטים מאבני חן זולות יותר מיהלומים אך כיום האופציה הטובה ביותר להשיג את המראה המושלם מבלי לבזבז יותר מדי היא ״השכרת תכשיטים״.

ממש כמו שמשכירים שמלת כלה כך ניתן להשכיר תכשיטים. מחיר ההשכרה אינו גבוה במיוחד ואף מזערי ביחס לעלות השמחהלייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024