מסיבת אירוסין - טיפים והצעות לארגון המסיבה

בפני אילו החלטות תעמדו לאחר שנענדה טבעת האירוסין? מתי כדאי לבחור במסיבת אירוסין? ואיך להתנהג בהתאם אחרי מסיבת האירוסין? כל התשובות לכל השאלות.האם לקיים מסיבת אירוסיןכידוע, בישראל זה לא נחשב לאירוע חובה וזוגות רבים מעדיפים לחכות עם החגיגות לאירוע הגדול והיחיד – הוא החתונה כמובן.


אבל בכל זאת, חובבי החגיגות למיניהם בוחרים לארגן גם מסיבת אירוסין עוד לפני היום הגדול. למעשה, מרבית הזוגות שכן חוגגים אירוסין הם אלה שקבעו תאריך חתונה רחוק יחסית ומעדיפים לחלוק את ההתרגשות כבר עכשיו עם המשפחה והחברים. במקרים אחרים, זוגות מחליטים לחגוג אירוסין כדי שיהיה להם תירוץ לקיים אירוע נפרד ואינטימי יותר רק לחברים או אולי רק לבני המשפחה הקרובה.


באירוע מהסוג הזה, לא תהיו חייבים להזמין את כל הדודות וכל הקולגות לעבודה רק כי לא נעים וחייבים.אז אילו אפשרויות עומדות בפניכם? כמובן שתוכלו לארגן הפקת ענק, אבל אם אתם מעדיפים משהו קטן בתקציב נמוך, תוכלו לארגן מסיבה קטנה בבית. במקרה כזה, אפשר להפקיד את אחד החברים על עמדת הדי.ג'יי ואחר על הגשת המשקאות, ולהגיש מאכלים שנוח ופשוט להתארגן עליהם, כמו פשטידות קטנות (קנויות כמובן, כדי שלא תצטרכו לעבוד קשה מדי); עמדה של פלאפלים, פיתוח, טחינה, חומוס וסלט או שניים; או נקניקיות ולחמניות להכנה עצמית (הוט דוג) עם קערות של תוספות כמו כרוב כבוש, קטשופ, חרדל וכיוצא באלה.


החוק היחידי הוא זה: כל סוג אוכל שיצמצם את המאמצים שתשקיעו למינימום וכך גם את הסכומים שתוציאו, מבורך. לחילופין, אם הבית שלכם קטן מדי או אם אתם מעדיפים שהבלגן כולו ייפול על מישהו אחר, הגדילו מעט את התקציב והזמינו לכם אזור במסעדה שאהובה עליכם. אם תבחרו בזה, ממש לא תצטרכו לדאוג לדבר ותוכלו רק להופיע וליהנות.
כך או כך, ודאי הבנתם את המסר: מסיבת אירוסין לא חייבת לעלות הון תועפות, בטח לא כשהחתונה על שלל הוצאותיה נראית לא הרחק באופק.אחרי המסיבה

אחרי המסיבה, האירוסין ירגישו לכם רשמיים יותר. עכשיו, יש כמה דברים שכדאי לכם לעשות כדי להחזיר שוב את הרגליים לקרקע ולהתכונן לבאות.


1. בטחו את הטבעת. כן, כן, מרבית האנשים משלמים על טבעות אירוסין מחיר די גבוה שהוא לא דבר של מה בכך ולכן מהרו והבטיחו שההוצאה שלכם מוגנת. גם אם אתם אופטימיים חסרי תקנה ואין לכם ספק שלעולם לא ישדדו אתכם, תמיד יש סיכוי שהטבעת תחליק בטעות ותיעלם או תלך לאיבוד באיזה טיול.


2. הפכו את החיפוש לטבע שני. זה הזמן להתחיל לגלוש באתרי החתונות, לבקר בקבוצות הרלוונטיות בפייסבוק ולחשוב על סוג החתונה שתרצו לארגן לעצמכם. אל תדחו את השלב הראשוני הזה כי כך תוכלו להגיע לארגון החתונה רגועים יותר ומיודעים יותר.3. אינסטגרם הוא מעכשיו החבר הכי טוב שלכם. זה הזמן להתחיל לסמן את כל הסגנונות, גני האירועים, השמלות, והרעיונות הכי טובים שם בחוץ ואין מקום טוב יותר לעשות את זה מאשר באינסטגרם. עקבו אחרי כל הדברים שמוצאים חן בעיניכם וכשיגיע שלב ההוצאה לפועל (ובניית התקציב), תוכלו לערוך סינונים במהירות ובקלות.לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022