צמיד הטניס - מה הופך אותו לכל כך פופולרי

צמיד טניס – מה הופך אותו לצמיד כל כך פופולרי?


מכול סוגי התכשיטים שיכולים לשפר את המראה שלכם, להוסיף קצת סנוור לשגרת היום ואפילו לעזור לנו לבטא את הסגנון המיוחד לנו – הצמידים נמצאים שם למעלה בקצה הרשימה.

אבל בגלל המספר העצום של סגנונות צמידים, לפעמים קשה לבחור את הצמיד שיעשה לנו הכי טוב. בדרך כלל כשקונים צמיד כדאי לקחת בחשבון שאלות כמו: מתי אענוד אותו? עם אילו בגדים? ומה בדיוק אעשה כשאענוד את הצמיד כי אני רוצה שיהיה לי נוח ולא רוצה לאבד אותו?

בדרך כלל עדיף שיהיה לנו בארון מגוון רחב של צמידים בסגנונות שונים, על כל מקרה שלא יבוא, אבל אחד הצמידים שממש חייב להיות ברשותנו הוא צמיד הטניס.

צמיד טניס הפך לתכשיט פופולרי שאפשר למצוא בכול חנויות התכשיטים, מקוונות או רגילות, ברחבי הארץ. אבל למרות פופולריות זו יש אנשים ששומעים בפעם הראשונה את צמד המילים "צמיד טניס" ומתבלבלים, לא יודעים למה בדיוק הכוונה ומה בכלל הקשר בין ספורט הטניס לצמיד המהודר?

האמת היא שתהייה זו צודקת ויש קשר היסטורי בין הצמיד לטניס.


איך קיבל הצמיד את השם "צמיד טניס"?


הכול התחיל עוד לפני 1987 כאשר מעצב התכשיטים היוקרתיים ג'ורג' בדווי (George Bedewi) עיצב את צמיד היהלומים בשם "צמיד הנצח".

את השם המיוחד – צמיד טניס – קיבל התכשיט בעקבות תקלה עם הצמיד שבה הייתה מעורבת הטניסאית כריס אוורט (Chris Evert). אוורט היתה ספורטאית מצטיינת שזכתה בפרסים רבים במהלך הקריירה שלה כולל אליפות ווימבלדון, אליפות אוסטרליה הפתוחה ועוד. במהלך משחק בתחרות US Open בשנת 1987, נשבר האבזם של "צמיד הנצח" והצמיד נפל על משטח הטניס. אוורט ביקשה מהשופטים לעצור את המשחק עד שהצמיד יימצא, ובכך משכה את תשומת ליבו של הציבור הרחב גם לאירוע וגם לצמיד.

כהרף עין הפך הצמיד הנצחי לפופולרי ותכשיטנים רבים החלו לייצר את הצמיד שזכה לשם החדש "צמיד טניס" כדי לנסות להדביק את הביקוש הרב לצמיד זה.


מה מאפיין צמיד טניס?


צמיד טניס קלאסי הוא צמיד גמיש עם יהלומים, בדרך כלל בעלי גודל זהה, שצמודים אחד לשני סביב היקף הצמיד כולו ומחוזקים יחדיו בעזרת אבזם מאובטח. למרות שהמונח מתייחס בדרך כלל לצמידי יהלומים, גם גרסאות של צמידים משובצים באבנים צבעוניות אימצו את השם צמיד טניס.


צמיד טניס – צמיד יוקרתי


צמידי טניס הפכו לתוספת יוקרתית בכול קולקציית תכשיטים והם נחשבים למתנה נהדרת לאירועים מיוחדים כמו יום הנישואים, סיום הלימודים, ימי הולדת או כל אירוע מיוחד אחר.

העיצוב של צמיד טניס הופך אותו לאידיאלי לנשים שמנהלות אורח חיים פעיל ועמוס. העיצוב מציע רב-גוניות שמאפשר לענוד אותו במהלך יום העבודה או לענוד אותו בשעת הערב כתוספת אלגנטית לבגד מיוחד לאירוע רשמי.

עיצוב הצמוד מעצים את פרק היד של אנשים – צעירים או מבוגרים – ואפשר להשיג אותו בכול מידה של פרק היד. היהלומים יכולים להיות משובצים בצמיד עשוי מזהב צהוב, זהב לבן או פלטינה. והיהלומים עצמם יכולים להיות במגוון של גדלים, צורות, צבעים ורמות בהירות.

ההחלטה מהו צמיד הטניס הטוב ביותר עבורכם היא אישית למדי. ובכול מקרה השוק מציע צמידי טניס שיתאימו לסגנון ולתקציב של כולם כך שכל אחד יכול למצוא את צמיד הטניס המתאים לצרכים ולטעם שלו.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024