משלוחים חינם למזמינים און-ליין!

התקשרו:072-220-4444

הבורסה ליהלומים אבא הלל 7 (בית סילבר)
תעשיית חהלומים ישראלית איגוד התכשיטנים בישראל מיוצר בישראל

חיפוש טבעות באינטרנט - היתרונות

הענקת טבעת אירוסין היא תרבות עתיקת יומין שגם אצלינו כבר מזמן הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות.

במעמד הצעת הנישואין מציג החתן לעתיד טבעת יוקרתית, משובצת יהלום שככל שהאבן בה גדולה יותר, כך טוב יותר, ומציע לבחירת ליבו להנשא לו. ההצעה היא המאורע המרכזי והטבעת היא הסמל האולטימטיבי.

הצרה היא שמעטים הבחורים שיודעים לבחור את הטבעת הנכונה וכשמדובר על יהלומים המשימה הופכת לעוד יותר מורכבת. המבחר של יהלומים הוא עשיר וגדול. כל אבן מורכבת מקריטריונים שונים, על בסיסם נקבע ערכה.


כמובן שכשרוכשים טבעת יהלום, האבן היא הגורם המשמעותי ביותר בקביעת עלות הטבעת, וכשאנחנו משלמים במיטב כספינו אנחנו רוצים לדעת על מה אנחנו משלמים.

ברשת אפשר לקבל את כל המידע החשוב על טבעות אירוסין באופן כללי ועל יהלומים בפרט, עם הסברים מפורטים ונגישים ואפשרות לבצע את הרכישה עוד דרך האתר.

מחקר שוק באינטרנט - צרכנות נבונה

בנוסף להיותה מקור מידע זמין ונח הרשת עוזרת לנו להיות צרכנים חכמים יותר, גם כשזה נוגע לטבעות אירוסין. לפני הכל, השימוש בה חוסך לנו הרבה זמן ומאמץ. בעידן שבו אפילו את הרכישה עצמה ניתן לעשות on line אין צורך לצאת מהבית, לחפש חניה, לעבור בין החנויות ולמשש אין סוף דגמים עד למציאת הטבעת המושלמת.

את כל אלה אפשר לעשות מהמחשב בבית, או בכל מקום אחר.

רשת האינטרנט מהווה הזדמנות לחסוך בעלויות. במקרים רבים המחירים ברשת נמוכים יותר, יש יותר מבצעים והנחות והמגוון הזמין רחב יותר מבתצוגה בחנות.
הרשת מהווה הזדמנות לבצע השוואה של מחירים בקלות יתרה, מה שכשלעצמו מוביל באופן טבעי להוזלה בעלויות, וכמובן שהזמן שאנחנו חוסכים בכל התהליך שוה לנו כסף. הרבה כסף.

הצגת הטבעות היא מאד נוחה, כך שאפשר לקבל מבט מעמיק מכל זוויותיה באמצעות פלטפורמות הטכנולוגיה השונות, אלה גם מבטיחות תהליך רכישה בטיחותי ונח.

בגלריית האתר, לצד כל טבעת יתקבל מפרט מלא של תכונות האבן והטבעת עצמה.


במקביל ניתן יהיה להנות בדרך כלל מתעודת אחריות שתספק אחריות לאיכות האבן ולשלמות הטבעת.

גם אם תחליטו את הרכישה עצמה לעשות בכל זאת בחנות, אל תפספסו את תרומתה של רשת האינטרנט בעבודת ההכנה


לגלריית טבעות אירוסין זהב לבן

לגלריית טבעות אירוסין זהב צהוב

קישורים שימושיים

צור קשר

דיימונד פקטורי, אבא הלל 7
(בית סילבר) קומה 1 משרד מספר 20א
הבורסה ליהלומים, רמת גן

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2021

>