תערוכת ג'ובלה - השנה ה-13 והפעם במלון אינטרקונטיננטלתערוכת JOVELLA היא תערוכת היהלומים והתכשיטים הגדולה בישראל הנערכת מדי חודש יולי.


השנה לאחר הפסקה של מספר שנים, התערוכה תתקיים במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב לאחר שבשנים האחרונות התערוכה התקיימה בגני התערוכה במרכז הירידים.


גם השנה, כל יבואני התכשיטים ויהלומנים מהבורסה ומעט מהעולם יציגו את הקולקציות החדשות שלהן לשנה הבאה.


שעות פעילות ואירועים מרכזיים


התערוכה תחל ביום שני ה-4 ליולי ותימשך עד היום שלמחרת כשליום הראשון הוזמן הקהל המקצועי הכולל את מעצבי התכשיטים, יהלומנים, בעלי חנויות ובעלי חנויות אינטרנטיות על מנת שיוכלו להתרשם מהחידושים והטכנולוגיות אשר יחשפו בתערוכה.


ביום שני שעות הפעילות יהיו החל מ-10 בבוקר ועד 22 בלילה וביום שלישי החל משעה 10 בבוקר ועד 20:30 בערב. חניונים בתשלום בקרבת מקום.


היום השני בתערוכה פתוח גם לקהל הרחב אשר תמורת 50 שקלים יוכל לרכוש כרטיס כניסה ולהגיע לרכוש תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרנים.


התערוכה השנה תתמקד בנושא התלת מימד. עיצוב תכשיטים והדפסתם בתלת מימד הינו תחום ההולך ומתפתח במהירות בשנים האחרונות.


למעשה כיום, כל מעצב צעיר יכול לעצב תכשיטים השווים מילוני דולרים ישירות מסלון ביתו ולהדפיסם ישירות מהמחשב הביתי למודל זהב מעוצב.


כמו כל טכנולוגיה, גם מדפסות התלת מימד עלו המון כסף אך כיום גם חברות קטנות יכולות להרשות לעצמן לרכוש מדפסות להכנת תכשיטי יהלומים בהתאם לדרישות מיוחדות של לקוחות וללא צורך בעלויות אחזקה גבוהות של מפעל תכשיטים.


ביום הראשון לתערוכה יערכו מספר הרצאות כשהמעניינות יהיו בנושא היהלומים הסינטטיים. תחום הסינטטיים כמו מדפסות התלת מימד הוא אחד התחומים המדוברים ביותר בעולם היהלומים כיום וההרצאה אמורה לשפוך מעט יותר אור על התחום.


הרצאה מעניינת נוספת תהיה אודות אמנות מכירת תכשיטים ויהלומים אשר תתמקד בכלים השיווקיים של היהלומנים וכיצד להתמודד עם סיטואציות מסוימות שאנשי המכירות נתקלים בהם מעת לעת.


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022