*** יהלומים 100% טבעיים ***

תכשיטי יהלומים לאירועים מיוחדים

ישנם מאורעות רבים אשר אנו הגברים שוברים את הראש ולא יודעים מה לקנות לחברה / אמא / אחות / אישה. החלטתי לרכז מספר אירועים חשובים בהם תכשיט יהלומים יכול להיות המתנה המושלמת עבורם.


יום הולדת - זה מקרה קלאסי שזוג עגילי יהלומים או שרשרת יהלום יהיו המתנה המושלמת שכל אישה תשמח לקבל.


לידה - המון לקוחות גברים מגיעים אלינו לאחר שהאישה שלהם ילדה תינוק/ת. באירועי לידה אנו ממליצים על מתנה מקולקציית שרשראות היהלומים שלנו בעיצובי בן ובת. הקולקצייה מעוצבת וניתנת להזמנה בזהב לבן או צהוב לבחירה וללא תוספת תשלום


חתונה - לרוב לפני חתונה מגיעים לפה זוגות המחפשים בדרך כלל זוג עגילי יהלומים. עגילים יכולים לשדרג את מראה הכלה ולהעניק את הניצוץ המרהיב לשמלת הכלה הססגונית.


חינה - בעדות המזרח וכיום אפילו בעדות האשכנזיות הזוג המאורס חוגג אירוע חינה בדרך כלל כשבוע לפני החתונה.


בחינה נהוג להביא לכלה תכשיטי זהב ובעיקר צמידי זהב.


אין ספק שקניית תכשיט יהלומים כרוכה בהוצאה לא מבוטלת של כסף ואינה מתאימה לכל כיס אך יש משהו מיוחד ביהלומים האלו שלדעתי האישית שווה להתאמץ ולנסות להשיג.


יהלומים הם לא רק מוצר יוקרה. יהלומים הם סמל סטטוס לעונדים אותם ומחקרים מראים שנשים שעונדות יהלומים (מכל סוג) מרגישות ביטחון עצמי רב יותר מנשים שאינן עונדות תכשיטי יהלומים.


ההרגשה בענידת תכשיט יהלומים אשר גילו 2 מיליארד שנים היא ייחודית ויש שיגידו אפילו קוסמית מכיוון שהיא מעניקה צוהר לעבר הרחוק רחוק.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022