*** יהלומים 100% טבעיים ***

מגמות שוק תכשיטי הזהב לסוף השנהשוק התכשיטים בעולם ידוע כשוק דינמי המשתנה ללא הרף ומושפע ממגמות רבות הקשורות גם לאופנה וגם לעלייה או ירידה במחירי המתכות.


עד לפני עשור רוב התכשיטים היו עשויים זהב ויהלומים. מאז מחירי הזהב והיהלומים עלו בחדות והדבר גרם לירידה בביקוש לתכשיטים כיוון שהמחיר היה גבוה מאוד.


יצרני תכשיטים רבים החלו לעצב ולשווק קולקציות של תכשיטים העשויים זהב אך משובצים באבני חן אשר תפסו את מקומם של היהלומים עקב העלויות הזולות ובמקביל, צמחו להן חברות רבות אשר מציעות תכשיטים העשויים כסף כמו פנדורה, מגנוליה, תומס סאבו ועוד......


כיום בחיפוש ברשת תמצאו מגוון גדול של אתרים המציע את כל סוגי התכשיטים כאשר המגמות החמות כיום הן תליוני שמות מזהב ותכשיטי כסף המצופים זהב צהוב.


האנליסט חברת קיראן ההודית שהיא חברת ייצור היהלומים הגדולה בעולם המעסיקה עשרות אלפי עובדים ברחבי העולם צופה כי המגמה הזו תמשיך לגדול כיוון שגם כיום הלקוחות אינם רוצים לרכוש תכשיטי זהב ויהלומים במחירים גבוהים מ-1,000$ ומחפשים אלטרנטיבות זולות יותר אותן ניתן למצוא בשוק תכשיטי הכסף.


מחיר ממוצע של תכשיט עשוי כסף הוא כ - 100$. שינוי המגמה היצרנית מצביע גם על שינוי מגמה צרכנית כי הרבה יותר נשים מרגישות בנוח להתחדש בתכשיט מעוצב העשוי כסף מבלי להוציא סכום לא מבוטל.


גדי גרטל (מנכ"ל איגוד התכשיטים בישראל) מפרט ומחזק את המגמה וטוען ששוק תכשיטי היוקרה ניזוק מעט הן מבחינה תדמיתית והן מבחינה כלכלית וחברות אשר יציעו ללקוחותיהן אלטרנטיבות זולות יותר לתכשיטים איכותיים ישגשגו בשנים הבאות וזאת לעומת יצרני תכשיטים אשר יתמחו בזהב ויהלומים אשר היקף המכירות שלהן ירד בשנים הקרובות.


מגמות לסוף שנת 2017


התחזית של דיימונד פקטורי אינה שונה מהתחזיות האחרות.


אנו מאמינים ששוק התכשיטים ימשיך לגדול כמדי שנה אך ללא ספק ניתן להבחין בביקושים חדשים לתכשיטים זולים יותר שמחירם נע בין 300 ₪ ועד 700 ₪.


כמו כן, היקף המכירות של תכשיטים אלה יגדל באמצעות המסחר האלקטרוני אשר גדל משנה לשנה. כיום בישראל אנשים מרגישים יותר בנוח (בהשוואה לשנים קודמות) לבצע רכישות גם בסכומים כאלו דרך אתרי המסחר ברשת.


אנו צופים שקולקציות של תליוני שמות ושל צמידי זהב ללא יהלומים יהיו חלק נכבד בהכנסות של חברות התכשיטים אשר יעשו את הטרנספורמציה מייצור תכשיטי יוקרה לייצור תכשיטים המתאימים לכל כיס


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022