*** יהלומים 100% טבעיים ***

קמפיין טבעות לבני זוג מאותו מין

טיפאני עשו זאת שוב. בצעד אמיץ השיקה החברה קמפיין פרסומי חדש ובו מככבים זוג מהקהילה הגאה כאשר ברקע מופיעה תמונה של זוג טבעות נישואין עם הכיתוב "האם תינשא לי"?


זוגות רבים מהקהילה הלהטבית אימצו את המנהג והחלו מעניקים האחד לאחד או האחת לאחת טבעת אירוסין או טבעת נישואין לרגל האירוסין. בעבר כתבנו מאמר מקיף אודות התופעה המבורכת הזו אשר הולכת ותופסת תאוצה בעולם כולו וזה כולל את ישראל.


דווקא כיום כאשר מיסוד נושואי זוגות מאותו מין הפך לנושא בוער בכל מדינות המערב הקמפיין מדגיש את החשיבות והרגישות כאשר למעשה אין הבדל בין בני זוג משני מינים שונים או בני זוג מאותו המין.


בחברת דיימונד פקטורי אנו גאים לשרת את כל קהל לקוחותינו ללא קשר (וללא עניין) לגבי ההעדפות המיניים של כל אדם ואדם מכיוון שזהו עניינו הפרטי של כל אחד ואחת מאיתנו ואנו שמחים מאוד לראות כי גם הזוגות החד מיניים מקבלים את ההכרה הבסיסית בזכות להתחתן ולמסד את הקשר ביניהם.


בישראל אנו עדים לתופעה זו כבר שנתיים ומעודיים אותה במרץ. לרוב הטבעות אשר נרכשות על ידי לקוחות הקהילה הן טבעות עדינות וזולות מכיוון שהעניין הסימבולי של הענקת הטבעת חשובה יותר מהיהלום המשובץ בטבעת האירוסין.


עכשיו רק נותר לחכות ולראות אילו עוד תאגידי ענק יתחילו להשיק קמפיינים ייעודיים לקהל לקוחות החד מיני והאם יצליחו לעשות זאת מבלי לפגוע ברגשותיהם של אחרים

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022