לבחור טבעת אירוסין עם חברה שלה או לבד

הגיע הרגע ולקחת את ההחלטה שאתה הולך להציע אירוסים למותק הפרטית שלך אבל יש בעיה אחת, מעולם לא דרכת בחנות תכשיטים ואין לך מושג מאיפה להתחיל וכיצד לבחור טבעת אירוסין שגם תהיה בטווח המחירים שלך וגם תהיה בעיצוב שהיא תאהב ותשמח לקבל.

אתה יכול להגיע עם צבא היועצות שלך אשר יכלול את אמא שלך / אמא שלה / אחותה / אחותך / החברה הכי טובה שלך או הידידה הכי טובה שלך אך החסרון בצבא היועצות הוא שאלמנט ההפתעה נעלם ורוב הסיכויים שמישהי מהצבא הפרטי שלך לא תוכל להחזיק את זה בבטן (מרוב התרגשות) ותפלוט משהו שעלול להעמיד את כל הצעת הנישואין בסכנה.

להגיע לבחור טבעת עם החברה הכי טובה שלה. יתרונות וחסרונות

בחירת הטבעת הוא רגע מרגש מאוד וזה יכול להיות מאוד נחמד לחלוק אותו עם מישהי קרובה שתתרגש לא פחות ממך. בנוסף, סביר להניח שלחברה שלה יש מושג קלוש (בטוח יותר ממך) לגבי מה חברה שלך תאהב ותשמח לקבל.


החסרון הוא שמניסיוני כמנהל חנות תכשיטים, הרבה פעמים החברה "היועצת" שוכחת מרוב התרגשות שהיא אינה הכלה ובמקום לבחור את טבעת החלומות של החברה שלך, היא הולכת על טבעת שתהיה מהממת (בעינייה) ולא בהכרח זו תהיה הטבעת המתאימה ביותר לחברה שלך.

להגיע לבד או אפילו עם חבר טוב

אחוות גברים זה אחלה דבר אך אני ממליץ לשמור את זה לשולחן הפוקר או למגרשי הכדורגל. לרוב הגעה לחנות תכשיטים עם חבר שלא מתכוון לרכוש טבעת אירוסין גם כן אלא במגיע על תקן היועץ לעייניני סטייל לא תקדם אותך הרבה. ב-5 דקות הראשונות הוא עדיין יעזור וייעץ לך ולאחר מכן יאבד עניין ותיתחיל לשאול את המוכרת שאלות כמו: מה היהלום הכי גדול שמכרת? וישכח שהוא שם בכדי לתמוך ולעזור לך.

לבוא לבד - תעשה שעורי בית לפני ההגעה לחנות

אני ממליץ לבוא לבד. החלטות של בחירת טבעת אירוסין הן החלטות אינדיודואליות ולעיתים יש צורך להקדיש זמן רב להתלבטויות (דבר שלא תמיד נוח לעשות כאשר ממתינים איתך חברים/יועצים).


את שלב המחקר תתחיל עוד בבית. ניתן למצוא מידע רב באינטרנט אודות יהלומים ובפרט מומלץ לקרוא את המדריך לבחירת טבעות אירוסין שכתבתי אחרי שאספתי חוות דעת מניסיונם של גברים רבים אשר ביקרו בחנות שלנו וקנו טבעות יהלומים לבת הזוג.


אחרי שגיבשת החלטה בסיסית לגבי הסגנון שאתה מעוניין בו, תתחיל לגבש תקציב ותשתדל שיהיה קשיח מכיוון שברגע שתגיע לחנות והעיניים שלך ייפתחו, הדרך מכאן להכפלת התקציב המקורי הינה קצרה במיוחד.

הכי חשוב. לא משנה האם הגעת לבד או עם יועצים, תוודא לפני שאתה סוגר את העסקה כי ניתן להחליך את הטבעת ולבחור טבעת אחת במידה וחברה שלך לא תאהב. ככה לא תצטרך לחשוב יותר מדי פעמים כאשר תמצא את העיצוב שאהבת והיה במסגרת התקציב הכספי שלך.


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022