טבעות האירוסין היקרות בהיסטוריה


כשמדובר על טבעות אירוסין יקרות ערך, צריך להבין שיש יהלומים סבבה ויש יהלומים V.I.P בלתי נתפשים, כמו טבעת האירוסין המדהימה שקיבלה ז׳קלין קנדי, שילוב של יהלום ואבן בָּרֶקֶת (אזמרגד) מוקפת ביהלומים נוספים.


לפניכם מספר טבעות אירוסין יקרות שלוש שעברו בהצלחה את מבחן הזמן ושתיים שעומדות להפוך לטבעות בלתי נשכחות.
זה הזמן להצטייד במשקפי שמש אם אינכן רוצות להסתנוור.


מרילין מונרו – טבעת בחיתוך הנצחי, Baguette


ג׳ו דימאג׳יו, השחקן האגדי של קבוצת היאנקיס, הציע נישואין לכוכבת העבר הגדולה, מרלין מונרו. הוא הגיש לה טבעת פלטינה מדהימה שעליה משובצים 35 יהלומים בחיתוך Baguette. למעשה טבעת הזו שימשה כטבעת נישואין שלה, כיוון שדימאג׳יו נתן אותה למרלין ביום נישואיהם ב-14 בינואר 1954. הזוגיות של שני המפורסמים לא עמדה במבחן הזמן, אבל הפופולריות של הטבעת כן. עד היום הסגנון האלגנטי המאופק והמעט פשטני של טבעת זו מושך את ליבן של כלות לעתיד.הנסיכה דיאנה וקייט מידלטון – ספיר כחול עם הילה של יהלומים


צ׳ארלס, נסיך ווילס, ביקש את ידה של דיאנה ספנסר בפברואר 1981 תוך שהוא מושיט לה טבעת אירוסין שהיא בחרה לעצמה. הטבעת עשויה מזהב לבן ומשובצת באבן ספיר סגלגלה מוקפת בהילה של יהלומים זעירים, סוליטר.
מספרים שהכתבים של בית המלוכה הרימו גבה בפליאה, כאשר תהו איך ייתכן שדיאנה הסתפקה בטבעת שאינה מותאמת אישית ובחרה לעצמה טבעת מתוך אוסף התכשיטים של Garrard?

טבעת אירוסין הנסיכה דיאנה קייט מידלטון


הנסיך וויליאם, הדוכס מקיימברידג׳, נתן את הטבעת של דיאנה, אמו לארוסתו קייט מידלסטון כשהציע לה נישואין ב-2010.
באמצעות יופייה המדהים של הטבעת ומשמעותה הסמלית ביקש הנסיך וויליאם להביע את שאיפתו להנציח את זיכרה של אמו, הנסיכה האהובה דיאנה. ואם כבר מדברים על נצחיות, היום מנצנץ הספיר הכחול על האצבע של קייט, כפי שנצנץ לפני כן על אצבעה של דיאנה.ז׳קלין קנדי – טבעת בָּרֶקֶת ויהלומים


ב-24 ביוני 1953, במסעדה בבוסטון, ביקש ג׳ון פ. קנדי את ידה של ז׳קלין בובייר. וכמו סיפור האגדה שאופף את סיפורם הטרגי של הזוג הזוהר, כך גם טבעת האירוסין הייחודית שקיבלה ז׳קלין מג׳ון לא איבדה מעולם את יופייה האייקוני.


זו טבעת בחיתוך Baguette של Van Cleef & Arpels, המתהדרת באבן ברקת מחודדת, במשקל 2.84 קראט, לצדה יהלום במשקל 2.88 קראט ומוקפת בהילה מדהימה של יהלומים. טבעת זו הפכה לטרנד נפוץ בין הכלות באותן ימים, ורובן ביקשו לעצמן טבעת אירוסין משובצת באבן ברקת.


ביונסה – יהלום בחיתוך ברקת משובץ על טבעת מפלטינה


טבעת האירוסין שקיבלה ביונסה מג׳יי זי היא תכשיט יהלום דרמטי בגוון ברקת, של 18 קרט. התכשיט עוצב על ידי לוריין שוורץ, הצורף המבוקש על ידי כוכבי הוליווד. צורתה הקלאסית של הטבעת ופשטות הרינג יוצרים יחד דרמטיות אשר מודגשת על ידי גודלו המדהים והנוצץ של היהלום.


קים קרדשיאן – יהלום בסגנון Cushion-Cut


לא משנה מה דעתכם על קים קרדשיאן, אין מי שיחלוק על העובדה שטבעת היהלום שעל אצבעה היא כמעט מדהימה מדי. קניה ווסט הציע לקרדשיאן נישואין בשנת 2013 כשסינוור אותה בטבעת 15 קראט בסגנוןCushion-Cut . הכתבים עשו מאמצים רבים כדי לוודא שהיהלום לא נכרה בכורי היהלומים האכזריים באפריקה, שהתוצרים שלהם נקראים ׳יהלומי דמים׳. אין ספק כי הטבעת שעיצב לוריין שוורץ היא פשוט מרהיבה.לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022