כמה עולה טבעת אירוסין

כמו בכל דבר שקרה בשנים האחרונות, גם ענף היהלומים חווה מהפך גדול בכל נושא המחירים והידע של הלקוחות שמוצאים המון מידע ברשת ומגיעים לחנויות התכשיטים מוכנים וכאשר הם יודעים מה הם יכולים לקבל עבור כספם ודורשים בהתאם את האיכות הגבוהה ביותר לתקציבם כאשר הם רוכשים טבעות אירוסין.


עידן האינטרנט - ידע שווה כוח צרכני

תהליך הקנייה של תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין עבר מהפך חיובי לחלוטין המטיב עם הלקוחות.


המידע המקצועי אשר היה נחלת הקהילה הסגורה של היהלומנים הינה זמינה היום לכל דורש דרך האינטרנט. כל אתר מכובד מציג מגזין מאמרים עדכני בו תוכלו ללמוד הכל אודות יהלומים.


ישנם פרמטרים רבים המשפיעים ישירות על מחירו של היהלום וחשוב להכיר אותם בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המקסימום עבור כספכם.


הפרמטרים המוכרים ביותר הם חיתוך/צבע/גודל וצבע היהלומים אשר משפיעים באופן הגדול ביותר על מחיר היהלומים המשובצים בתכשיטים שאתם קונים. קריאה מעמיקה תעניק לכם יתרון בחנות מכיוון שתוכלו להתאים יהלומים ספציפיים לטבעת אותה בחרתם בכדי שימקסמו את הקנייה שלכם.


כתבנו מדריך מפורט אודות כיצד לבחור טבעת אירוסין.


מה המחירים הממוצעים לטבעות אירוסין

המחיר הממוצע לטבעת אירוסין בישראל נע בין 2,500 ש"ח ועד 7,500 ש"ח.


על מנת למקסם את התקציב שלכם מומלץ לבחור בטבעת אירוסין מדגם סוליטר, בעיצוב סוליטר לא משובצים יהלומים בשיפולי הטבעת ובשל כך אחוז ניכר מהתקציב יופנה לטובת גודלו ואיכותו של היהלום המרכזי לעומת טבעת בה משובצים גם יהלומים קטנים בצידי הטבעת.


בסגנונות האלו תקציבכם יתחלק בין הטבעת המשובצת יהלומים לבין היהלום המרכזי ועבור אותו התקציב תקבלו יהלום מרכזי קטן יותר ביחס למה שתקבלו תמורת אותו המחיר אם תבחרו טבעת אירוסין סוליטר


איפה קונים טבעות אירוסין - קניונים או בבורסה ליהלומים

ניתן לומר שבשנת 2015 הלקוחות הצביעו ברגליים והחליטו חד משמעית כי טבעות אירוסין רוכשים בבורסה ליהלומים ממפעלים ותיקים ומוכרים.


לרכישה ישירה ממפעלי התכשיטים יש מספר יתרונות מובהקים.


מחיר - קנייה ממפעל תכשיטים חוסכת את עלויות התיווך אשר היו נהוגות בעמף עד לפני מספר שנים וכך ניתן לחסוך עשרות אחוזים המתבטאים במאות ואף אלפי שקלים תמורת אותו התכשיט בדיוק.


שירות - כאשר תגיעו למפעל תכשיטים ותמצאו את התכשיט אותו אהבתם, תוכלו לבצע בו את השינויים הקטנים לכאורה אך חשובים עבורכם ללא תוספת תשלום מכיוון שהצורפים ומשבצי היהלומים נותנים את השירות הזה ללא תשלום לעומת חנויות רגילות בהן מה שמוצג בחנות זה מה שניתן למכור ולא ניתן לעשות שינויים.


אחריות - מפעלי תכשיטים המכבדים את עצמם יעניקו לכם אחריות מלאה עבור כל מוצר התרכשו מהן ללא הגבלת זמן וללא תשלום.


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022