7 רעיונות להצעות נישואים בחורף


כל אחד ואחת מאיתנו מדמיינים בראש את הצעת הנישואין שלנו. מדובר באירוע משמעותי מאוד בחיי כל אדם והרבה פעמים בסופו של דבר הדימיון עולה על המציאות ותכניות ההצעה משתנות בהתאם לאילוצים כלכליים וגם הזמן בשנה משפיע על המיקום ואופן ההצעה.


ריכזנו את 7 המקומות והאופציות המגניבות ביותר להצעות אירוסין בחורף.


1 - פריחת השקד. מתחילת החורף מתחילות לפרוח להן השקדיות באיזור ראש פינה בצפון הארץ. המראה המלבב של הפרחים הלבנים-ורודים מהווים תפאורה מרהיבה להצעת נישואין אשר תיזכר במשך שנים רבות


2 - זרימת הנחלים. בחורף הגשום, נחלים רבים בצפון ובדרום הארץ מתחילים לזרום לראשונה וזהו מחזה מיוחד שלא הרבה נחשפים אליו. אנו ממליצים להגיע למפל סער אשר ממוקם בגולן. הגישה אליו היא קלה גם לאורבניים שבינינו וזרימת המפל ברקע והכניסה לשמורה הינה בחינם.


3 - שלג בחרמון. התפאורה הלבנה של השלג הצחור בתקופת החורף בחרמון הרחוק היא מושלמת ורומנטית. הרכבל הגבוה הוא מקום מיוחד בו תוכלו להציע בו. במקיום הגבוה ביותר של הרכבל, נגלה נוף מדהים אשר תזכרו לעד.


4 - שוקו חם. דמיינו את זה: תפאורה ביתית, הגשם נוטף על החלונות, כל הבית מואר נרות ומקושט ורדים אדומים, כוס שוקו חם ובתחתית הכוס רשומת שתי מילות הקסם "התינשאי לי" האופצייה הביתית מתאימה לרבים מאיתנו שאוהבים את הפרטיות ושלא רוצים להיות מובכים ולשתף אנשים אחרים ברגע האינטימי הזה.


5 - אילת. אם בכל זאת אתם אנשי קיץ ולא מתחברים למזג האוויר החורפי, תמיד תוכלו להדרים לאילת הרחוקה ולהציע במזג אוויר נעים יותר.


6 - מעיינות חמים. בארץ יש מספר מקומות המציעים חוויית מעיינות חמים. המים במעיינות הם בטמפרטורה גבוהה של 35 - 40 מעלות צלזיוס וההרגשה הנפלאה של השיכשוך המים החמים באשר בחוץ החורף בשיאו היא מדהימה וייחודית.


7 - סרט רומנטי. זה יכול להיות בבית או אפילו במלון או בצימר עם נוף מיוחד. בחרו סרט רומנטי שיש לכם חיבור אליו ובשיא הרומנטיקה בסרט > עצרו

את הסרט > כרעו ברך > ותשאלו את השאלהלייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022