תליון יהלום – התכשיט הקלאסי והנצחי


תכשיט יהלומים הוא אחד הביטויים להבעת הרגשות שלנו לאדם אחר והוא יכול לגעת בלב ובנפש של מי שיענוד אותו. שרשרת יהלומים או עם תליון יהלום יכולה לשפר את היופי של כל אישה ונצנוץ היהלום יחמיא לברק עיניה. ובכלל זו אבן חן נצחית כאשר יופיו של היהלום הוא עוצר נשימה ומקרין מיופיו גם על מי שעונדת אותו.

שרשראות הן תכשיטים קלאסיים שמעטרים את הגוף ומוסיפים לו יופי וסגנון מזה דורות רבים. בגד פשוט או מאופק מתעורר מיד לחיים עם תוספת של שרשרת יהלומים. אפשר לומר ששרשראות יהלומים הן גולת הכותרת בעולם התכשיטים, הן יקרות מאוד ופחות נפוצות לעומת סוגים אחרים של תכשיטים. מצב זה גורם לכך ששרשרת עם יהלום היא אחת המתנות המשמעותיות ביותר ותכשיט מיוחד שיוסיף אלגנטיות רבה לכול מלתחה.

יש מעט אביזרים נשיים, מנצנצים כמו תליון יהלום שתלוי על צוואר האישה. וכשמדובר בתליונים, יהלום סוליטר בעל צורה מפוארת יכול לשמש בקלות כתכשיט נצחי לכול החיים. שרשרת עם תליון יהלום היא בדרך מסוימת דרמטית ומושכת תשומת לב אף יותר משרשרת משובצת במספר יהלומים.


להתחשב בגיל שלה


חשוב להבין שמה שמושך אישה בשלה לא בהכרח יתאים לטעמה של נערה בגיל העשרה או לאישה צעירה בשנות העשרים לחייה. נשים מבוגרות מחפשות יותר אלגנטיות ותחכום בתכשיט, ואילו נערות ונשים צעירות אוהבות עיצוביים שהם יותר כיפיים ואופנתיים. בקיצור, הקפידו לברר מה היא מעדיפה לפני שתקנו עבורה את התכשיט היקר.


להתחשב בסגנון ובאופנה האהובה עליה


אם אתם קונים תכשיט עבור מישהי אחרת ולא עבור עצמכם, לפעמים קשה לדעת איזה סגנון היא מעדיפה, אלא אם כן היא מאוד קרובה אליכם. במקרה זה תוכלו לבחון את אוסף התכשיטים שלה ואולי דווקא לקנות תכשיט בסגנון אחר לחלוטין, שונה מסגנון התכשיטים שיש לה.

לקנות תכשיט מעודן שלא עמוס באבני חן זה דווקא רעיון טוב. למה? בגלל הפשטות. רוב הנשים מחפשות תכשיטים שיתאימו לבגדים שיש להן בארון או לסוגים שונים של אירועים חגיגיים. לכן, זה די שימושי לזכור עובדה זו אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל.


סוגי השרשראות ואורכן


הנקודה שבה "ינוח" התליון על החזה היא זו שבסופו של דבר תקבע את אורך השרשרת וזה מביא אותנו לשיקול הבא.

סוג הבגדים שהיא תלבש עם התכשיט הוא זה שיקבע את אורכה האידיאלי של השרשרת. למשל, אם היא מעדיפה בגדים שמכסים את הצוואר, עדיף לבחור בשרשרת ארוכה יותר. אם היא לובשת שמלות חשופות כתפיים קצרות, עדיף לבחור בשרשרת קצרה.

איזה סוג של שרשרת כדאי לבחור לתליון? היום האפשרויות הפופולריות יותר בשוק הן שרשראות זהב או מצופות זהב בדוגמאות כגון: דגם פיגארו, שרשרת חבל או שרשרת כבל ועוד.


אחסון תליון יהלום כשלא עונדים אותו


צריך לתת את הדעת על צרכי האחזקה והאחסון של תכשיט היוקרה שרכשתם. שרשרות יהלומים ותליונים רצוי לשמור בנפרד במעטפה או כשהשרשרת תלויה לאורכה, הרחק מתכשיטי יהלומים אחרים. הסיבה לכך היא שיהלום עלול לשרוט יהלום אחר בקלות רבה, ועדיף למזער את הנזק האפשרי כתוצאה ממגע זה.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024