שירים רומנטיים המתאימים להצעת נישואין

הצעות נישואין מורכבות, בדרך כלל, משני שלבים עיקריים. הראשון, בחירת טבעת אירוסין. מי שמנסה להפתיע בהצעת הנישואין שלו, עלול ללכת לאיבוד בשלב ראשוני זה כי איך יודעים איזו טבעת לקנות?

ובכן, לא נמנה כאן את כל הטיפים לבחירת טבעת אבל רק נזכיר שישנם כמה סגנונות מרכזיים של טבעות אירוסין והם: טבעת אירוסין וינטג', קלאסית, היילו, טוויסט ועיצובים מיוחדים נוספים. לאלה יש להוסיף את בחירת היהלום, סוג החיתוך וצבע יהלום (שקוף או צבעוני).

ברגע שבחרתם את הטבעת, הגיע השלב השני: ההצעה.


אם אתם רוצים להציע נישואין בליווי מוזיקלי, חשוב לדעת לבחור נכון.

שירי הצעות הנישואין הטובים ביותר הם אלה שיש להם משמעות כלשהי לבני הזוג, או שמשרים אווירה נעימה, רומנטית ואפילו מצחיקה.

זה יכול להיות השיר האהוב עליכם, השיר שלצליליו רקדתם בפעם הראשונה או אפילו שיר שמעלה זיכרונות נעימים. הבחירה בשיר המתאים שיתנגן במהלך הצעת הנישואין יכולה לעזור ליצירת האווירה הנכונה לאותו רגע מיוחד ולהפוך את המאורע הרומנטי לכזה שייזכר לשנים רבות. קשה לכם לבחור? הנה כמה רעיונות והצעות שיעזרו.לרומנטיקנים


I will always love you | ויטני יוסטון

נכון שזה קצת שיר בנות, אבל אין ספק שיש לו עוצמות רומנטיות אדירות. אם אתם רוצים ליצור דרמה, במובן הטוב של המילה, ואתם חובבים מחוות רומנטיות גדולות ומושקעות, השיר הזה תפור על הצעת הנישואין שלכם.


לשורשיים


אהבה ממבט ראשון | אריק אינשטיין

זהו אמנם שיר די פופולרי לכניסה לחופה בחתונות רבות, אבל הוא מאוד מתאים לאלה שאוהבים את ארץ ישראל הישנה והטובה וגדלו על ברכי שיריו של אריק אינשטיין האגדי. הוא רומנטי ברמות וקולו של אינשטיין משרה אווירה נעימה ומרגשת במיוחד.


לבעלי חוש הומור


Another one bites the dust | קווין

If you leave me now | שיקגו

מי אמר שהצעת הנישואין חייבת להיות רצינית כל כך? אם אתם קצת ציניים ואוהבים להתבדח, תוכלו לבחור בשיר שהוא ההפך מרומנטי. בקטגוריה הזאת, היה לנו קשה לבחור בין שניים אז החלטנו להשאיר את הבחירה בידיכם. נושאו של השיר הראשון, בתרגום ישיר, הוא "עוד אחד/ת נפל/ה בפח", בעוד שבשיר השני הזמר מתחנן בפני בת הזוג שלו שלא תעזוב אותו.

רק טיפ קטן לפני שתלכו על זה – ודאו שמי שאתם מציעים להם נישואין זורמים עם הצחוקים, אחרת התוצאות עלולות להיות מכאיבות...


למגניבים


מאמי | שוטי הנבואה

אם אתם מעדיפים משהו קצת שונה ומקורי, לכו על השיר הזה. אם יש משהו ששוטי הנבואה יודעים לעשות זה מוזיקה מקורית ובמקרה הזה, מדובר בשיר אהבה שהוא גם מאוד שמח ומיד עושה חשק לרקוד ולקפץ מאושר. מתאים בול לתגובה להצעת נישואין, לא?


לקלאסיים


Something in the way she moves | החיפושיות

אם הקלאסיקה היא הסגנון שלכם, אין יותר קלאסי משיר של החיפושיות, הם ה-Beatles כמובן. ולמרות שהרבה שירים של החיפושיות היו יכולים להתאים למעמד הצעת הנישואין, בחרנו בזה שלטעמנו מסוגל לעורר כל כך הרבה רגש ורכות, עד שלא ניתן לעמוד בפניו.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024