עיצוב חתונה בסגנון וינטאג'

החלטתם לעצב את החתונה שלכם בסגנון וינטאג'? כנראה שאתם מתלהבים מכלים עתיקים, מבדי תחרה ומפריטים ישנים שהצליחו להחזיק מעמד בחלוף השנים. המפתח להצלחת העיצוב בסגנון וינטאג' יפהפה, הוא להשתמש באלמנטים שלקוחים מהעולם הישן. בדרך זו אולם האירועים יקרין את הקסם המיוחד של המראה האופנתי הישן, ולא ייראה כמו איזה חיקוי זול וממוחזר או כמשהו שנראה כאילו עתיק.


אם בחרתם חתונה בסגנון וינטאג', סביר להניח שבאותו רגע מופלא שייזכר לנצח, שבו הועלתה השאלה המרגשת: ״התינשאי לי?״, את, בת הזוג הנרגשת, הושטת אצבע לאחת מאותן טבעות אירוסין וינטאג' שבחר עבורך אהובך.


עכשיו, לקראת החתונה, גם בגדי הכלולות ישקפו את התקופה שבהשראתה תעוצב החתונה כולה, וגם האולם, ההזמנות או זר הפרחים שלך,.


עיצוב האולם

חתונה בסגנון וינטאג' ניתן ליישם כמעט בכל סוג של מקום. תוכלו לבקש מנציגי המקום שבו בחרתם לעזור לכם לכוונן את העיצוב בהתאם לסגנון הספציפי שלכם (גן סודי וינטאג'׳י, גלאם וינטאג'י, או וינטאג' כפרי). לדוגמה, אולם אירועים אלגנטי יתאים יותר לחגיגה בסגנון שנות העשרים של המאה הקודמת, בהשראת ״גטסבי הגדול״, בעוד שאולם או גן אירועים באזור כפרי יהיה מושלם לווינטאג' כפרי ועתיק משהו.


עיצוב הניירת הקשורה לחתונה

עיצוב הניירת שקשורה לחתונה, כמו ההזמנות, אישורי ההגעה, כרטיסי ההושבה, יגדיר מראש את סגנון החגיגה. מכיוון שכך, זו ההזדמנות שלכם להעניק למוזמנים לחתונה הצצה לסוג החתונה שאתם מתכננים. מאחר שסגנון הווינטאג' עשוי להיווצר ממגוון פריטים שונים ולאו דווקא ממערכות של סטים מושלמים, מומלץ לבחור בצבע אחד או במוטיב אחד שיעזור לכם ליצור תחושה של סגנון עקבי ושלם.


עיצוב זר הפרחים

לחתונת וינטאג' כדאי לבחור בזר פרחים שמשקף את סגנון הווינטאג' שלך. אפשר לבחור בצרור של פרחי בר, בזר של ורדים סמוקים, או בזר של פרחי הידרנג׳אה או הורטנזיה שנראים כמו כדורים פורחים והם זמינים במספר גוונים. זרים אלה יעניקו לסידור הפרחים מראה רומנטי נצחי יותר. חוץ מזה, כדאי להתייעץ עם מוכר הפרחים באשר לזרי פרחים ספציפיים שמייצגים את תקופת הווינטאג' בה בחרתם.


עיצוב דש חליפת החתן

הפרח המתאים ביותר לדש חליפת החתן לא חייב להיות פרח כלל וכלל. קחו השראה מעיצוב הווינטאג' של אולם החתונה כדי ליצור מראה ייחודי. כך תוכלו להוסיף למטפחת הצבעונית שמציצה מכיס החליפה, סיכת שעון עתיקה, או כל סיכה גברית עתיקה אחרת, ולהצמידה אל דש החליפה.


עיצוב שמשלב את ההיסטוריה המשפחתית

חתונת וינטאג' לא תהיה שלמה ללא הצגת כמה פריטים אינטימיים ואישיים. בתוך האולם תוכלו להציג תמונות משפחתיות ישנות שיוצבו על שולחן כרטיסי ההושבה. לזר הפרחים של הכלה תוכלו להוסיף תחרה משמלת החתונה של אם הכלה ולעטוף בה את הזר. לתכשיטי הכלה וכדי להשלים את מראה הווינטאג' של הכלה תוכלו לבחור בעגילי הפנינה שעוברים במשפחה מדור לדור. בקיצור, שילוב של פרט בעל ערך סנטימנטלי יכול להוסיף משמעות חדשה לרעיון של חתונה בסגנון וינטאג'.

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024