פמיניזם במיטבו - נשים בוחרות לבד


כפי הידוע בחירת טבעת אירוסין היא לרוב משימתם של הגברים הרוכשים את הטבעת עבור הנשים למטרת הצעת האירוסין.


בשנה החולפת נתקלנו יותר ויותר בלקוחות מסוג חדש: נשים.


כנראה כחלק מהשינוי החברתי העמוק שמתבצע בישראל בשנים האחרונות ומלקחי המחאה החברתית, המון זוגות הגיעו למסקנה שרכישת טבעת אירוסין היא רכישה גדולה ומשמעותית ובעצם הם מוותרים על אלמנט ההפתעה ומגיעים ביחד לחנות התכשיטים על מנת לבחור את הטבעת.


נתון מעניין ששמנו לב אליו הוא שהגברים הגיעו לחנויות בחיפוש אחר טבעת אירוסין הם התעניינו בעיקר במחיר ובנושאים הטכניים ותהליך הבחירה לא לקח יותר מחצי שעה בממוצע.


הרגלי הקנייה של נשים לעומת זאת הם שונים לחלוטין משל הגברים. נשים בממוצע יבקרו ב 5-7 אתרים שונים ויגיעו פיזית לכ-4 חנויות בממוצע כחלק מהתהליך.


נקודה נוספת ששמנו לב אליה היא שלנשים חשוב מאוד כיצד תשתלב טבעת האירוסין לצד טבעת הנישואין ודבר זה משפיע מאוד על ההחלטה לגבי העיצוב של הטבעת. המחיר לעומת זאת הינו פקטור משני בתהליך קבלת ההחלטות של הנשים לעומת הגברים.


ניתן להבין בבירור שעבור האישה הטבעת הינה סימבולית ומשמעותית מאוד לעומת הגברים שאמנם מעוניינים לקלוע לטעם של בת-זוגם אך מכיוון שמדובר ברכישה בהפתעה אז לרוב הם לא באמת ידעו האם הם קלעו לטעמה האישי.


נשים דתיות הינן יותר מפוקסות בהשוואה לחילוניות ויודעות היטב מהו הסגנון המועדף עליהן. יכול להיות שניתן להסביר זאת בעובדה שבחברה הדתית נהוג להעניק לאשתך תכשיטים יותר מאשר נהוג בחברה החילונית.טיפ מקצועי מהמומחים שלנו


תמיד תשאלו וודאו טרם הרכישה כי את התכשיט שרכשתם ניתן להחליף במידה וקניתם אותו בהפתעה ובת זוגכם פחות אהבה אותו. כמו כן, גם אם ת הזוג בחרה בעצמה את התכשיט ולאחר מכן התחרטה. תאשרו כי זה אפשרי.


בחירת טבעת אירוסין, בין הגבר או האישה הם הבוחרים היא בחירה משמעותית נורא עבור רבים מאתנו. יש לה משמעויות כלכליות בשל ההוצאה הגבוה באופן יחסי ובשל הערך הסנטימנטלי שהטבעת מסמלת עבור כל אחד מבני הזוג.


מומלץ לעשות סקר שוק רחב ומקיף ולהשוות את מחירי הטבעות בהתאם לאיכויות השונות של היהלומים.

כיום מוצעים בשוק מגוון רחב של יהלומים. ישנם יהלומים טבעיים שהם היהלומים הרגילים שאתן מכירות, נכרו מן האדמה ולוטשו באופן טבעי ורגיל.


ישנם גם יהלומים שעברו השבחה או במילים אחרות הם נקראים יהלומים מטופלים. בשנים האחרונות יש סוג חדש של יהלומים ואלו הם יהלומי המעבדה, אלו יהלומים לכל דבר ועניין שיוצרו מאותו החומר כמו היהלומים הרגילים (קרבון) אך תהליך הפקתם התהווה בתנאי מעבדה במקום למעמקי האדמה בהשוואה ליהלומים הטבעיים.


הדרך הברורה ביותר להבין את הנושא הוא לחשוב על יהלומי המעבדה כמו ילדי מבחנה, כמו שהם ילדים רגילים לכל דבר ועניין גם יהלומי המעבדה ומחירם נמוך בכ-50%.


טרנדים של טבעות


השנה הטרנד הוא מאוד ברור, נשות החברה הגבוהה (בעיקר בארצות הברית) בוחרות טבעות שפחות משדרות בלינג בלינג וברק אלא יותר טבעות אשר הדגש הוא על העיצוב ועל המיוחדות במקום לבחור בטבעת יהלום גדולה ונוצצת יתר על המידה.


אבני החן המובילים השנה הם אבני חן מסוג רובי בגוונים אדומים וורודים המוקפים יהלומים לבנים המדגישים את הגוון של אבני החן.


טבעת יהלומים משיבוץ אבן רובי

גם השנה כמו בכל שנה, היהלומים השחורים הם בראש רשימת האבנים המבוקשות ביותר ולמרות שרמות הברק שלהן אינן גבוהות, הצבע השחור בשילוב יהלומים לבנים יוצר את המראה המושלם המשלב יוקרה וצניעות ביחד.

טבעת יהלומים שחורים ולבנים

היהלומים השחורים הם יהלומים טבעיים שנכרו ממעמקי האדמה אך יהלומים אלו לא הפכו לגביש קריסטלי אלא נשארו בצורתן הקרבונית.


למרות שיהלומים אלו הינם אטומים לאור, הם עדיין יוצצים מאוד כיוון שהחומר עצמו הוא יהלום והשבירה של האור על פאות החיתוכים של היהלום (57 פאות) מעניק גם לאבן אטומה המון ברק
לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024