טבעות אירוסין - מחיריםהצעת אירוסין היא יריית הפתיחה של כל זוג צעיר שעומד להתחתן והיא תלויה בשני גורמים מרכזיים: גבר מאוהב וטבעת - שהאישה תאהב. רכישתטבעת אירוסין היא משימה לא פשוטה לכל גבר והיא מחייבת השקעה של זמן ומחשבה, אך בשורה התחתונה מה שיקבע לבסוף את הבחירה הוא מחירון היהלומים לשירותכם מחירון היהלומים אשר יקבע את המחיר.


כיום קיים מגוון ענק של טבעות אירוסין בטווח מחירים רחב, לשם כך ריכזנו עבורך את כל המידע הרלוונטי במדריך המחירים שיבטיח לך את הטבעת שחלמת לקנות לה, במחיר שחלמת לשלם.


מהו המחיר הממוצע לטבעת אירוסין בישראל


רוב האנשים אינם בקיאים במחירי הזהב והיהלומים בשוק, לכן באופן טבעי פונים לסביבה בניסיון לדלות מידע שיחשוף מהו המחיר הממוצע שמשלמים עבור טבעת אירוסין יפה ואיכותית, מסיבה זו סקר והשוואת מחירים מהווה אחד הצעדים החשובים ביותר בבחירת הטבעת.


חלוקת האוכלוסיה ל- 5 קבוצות מרכזיות הובילה למסקנות הבאות


5% הוציאו עד 2,000 ₪ עבור טבעת אירוסין

45% הוציאו עד 4,500 ₪ עבור טבעת אירוסין

כמה עולה טבעת יהלומים פרינסס

40% הוציאו עד 7,000 ₪ עבור טבעת אירוסין

5% הוציאו עד 10,000 ₪ עבור טבעת אירוסין

5% הוציאו מעל 10,000 ₪ עבור טבעת אירוסין


* חשוב לציין שעלות חומרי הגלם התייקרה בשנים האחרונות וממשיכה להתייקר ולכן אין טעם להשוות מחירי טבעות למחירים מהעבר.


משוואת מחיר - קיצוץ בתיווך = קיצוץ במחיר


כמו כן בכל חנות מפעל בבורסה ליהלומים תמצאו יהלומנים מומחים אשר יעזרו וילוו אתכם במציאת הטבעת המושלמת, כך שתזכו לתוצאה מקסימלית במחירים הנוחים ביותר.


יש לזכור שמחירי היהלומים אינם קבועים ועולים בהדרגה וכאשר ישנם יותר שלבים (ידיים) אותם עובר היהלום בדרך אל הצרכן ולכן רצוי לבחור בחנויות היצרנים אשר מעבר לאיכות והאמינות מהווים מקור ראשון ובכך מקטינים את העלויות המתווספות ע״י הסיטונאים


בחירה ביצרן יכולה להוזיל בעד כ- 50% ממחיר הטבעת. יש לזכור שקנייה מהיצרן מאפשרת שינויים והתאמה אישית בעיצוב הטבעת, אפשרות להחלפה והחזרה במקרים הרלוונטיים ומעל הכל אחריות מלאה, אפשרויות שברוב המקרים לא ימצאו בחנויות המכירה השונות.


טבעות אירוסין קלאסיות


טבעות מהקולקצייה הקלאסית יקלעו לטעם של רוב הנשים ויהיו מאופיינות בקווים ישירם ובגימורים סימטריים. מחירי טבעות קלאסיות נע בין ₪2,000 - ₪15,000, כאשר הממוצע לסוג זה של טבעת נע בסביבות ב- ₪4,000.


טבעות אירוסין וינטאג׳

טבעות מסוג זה הן למעשה טבעות מיוחדות אשר מצד אחד, בעלות סגנון מודרני, בזכות השיטות המודרניות והטכנולוגיה המתקדמת בייצור ואיכות התכשיט וכך הן נשמרות לזמן רב יותר לעומת הטבעות שהן באמת עתיקות, ומצד שני, העיצוב עצמו של הטבעת הוא בעל אופי מיושן, כלומר, עתיק יותר, דבר המעניק לטבעת מראה כובש. מחירי טבעות הוינטאג׳ נעים בין ₪4,500 - ₪30,000 , כאשר הממוצע לסוג זה של טבעות נע בסביבות ה- ₪8,500.

כמה עולה טבעת אירוסין וינטאג'

טבעות אירוסין סוליטר

טבעות אירוסין מדגם סוליטר הן מאוד נפוצות וניתן לומר שזהו סגנון טבעות היהלומים הנמכר ביותר בעולם. מקור השם סוליטר הוא בעגה הלועזית "סולו" כלומר יהלום בודד וללא שיבוצים נוספים של יהלומי צד

מחירי טבעות הסוליטר נעים בין ₪1,500 - ₪20,000 , כאשר ההמחיר הממוצע לסוג זה של טבעות נע בסביבות ה- ₪3,000.


טבעות אירוסין טוויסט

קולקציית טבעות אירוסין טוויסט הפכה מבוקשת במיוחד בשנים האחרונות מכיוון שהמראה של הטבעות מאוד מיוחד. מדובר בטבעות בעיצובים מפותלים המשובצים לעיתים ביהלומי צד לאורך כל חלקי הטבעת.

מחירי טבעות הטוויסט נעים בין ₪1,500-₪11,000 , כאשר המחיר הממוצע לסוג זה של טבעות נע בסביבות ה- ₪3,000.


טבעות אירוסין בעיצוב אישי

טבעות בעיצוב אישי הן כאלו המאפשרות לאישה לעצב את הטבעת שעליה חלמה, מעצבי הטבעת פועלים לפי רצונה של האישה ולפי מעצבי תכשיטים פופולריים וצו האופנה העכשווי. מחירי טבעות בעיצוב אישי נעים בין ₪2,000-₪25,000 , כאשר הממוצע לטבעת זו תלוי בעיצוב המתבקש נע בסביבות ה- ₪6,500.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024