למה נכון יותר לקנות טבעת אירוסין בבורסה ליהלומים | Diamond Factory
משלוחים חינם למזמינים און-ליין!

התקשרו:072-220-4444

הבורסה ליהלומים אבא הלל 7 (בית סילבר)
תעשיית חהלומים ישראלית איגוד התכשיטנים בישראל מיוצר בישראל

למה לקנות בבורסה ליהלומים

אחד החידושים בענף התכשיטים בשנים האחרונות הוא פתיחת שערי מפעלי התכשיטים המרוכזים בבורסה ליהלומים גם לקהל הרחב.

לאחר שנים רבות בו ללקוחות הייתה רק את האופצייה לרכוש תכשיטים בחנויות או ברשתות השיווק, כיום כמעט כל מפעלי התכשיטים פתחו את שעריהן ומזמינות את הלקוחות הפרטיים להגיע ולרכוש תכשיטי יהלומים באולמות התצוגה הפרטיים אשר נמצאים בלב תעשיית התכשיטים, בבורסה ליהלומים.

הלך הרוח של השנים האחרונות הצביע בבירור שלעם ישראל נמאס להיות פרייאר וכביטוי למחאה החברתית יצרני התכשיטים "שינו תקליט" והחליטו שמעכשיו גם לקוחות פרטיים יכולו להגיע ולרכוש כל תכשיט יהלומים (מהזול ביותר ועד היקר ביותר) ישירות מהן. בהשוואה לשנים קודמות בהן רק חנויות ורשתות יכלו לרכוש ישירות מהמפעלים.

ישנם מספר יתרונות מובהקים ברכישה ישירה מהמפעל עצמו

אחריות - כאן תקבלו אחריות מלאה ישירות מהיצרן ולא דרך מתווך שהוא למעשה סוכן תכשיטים.

מחיר - כמובן שרכישה ישירה מהמפעל עצמו תחסוך לכם עשרות אחוזים במחיר התכשיט.

מבחר - בחנות תכשיטים רגילה תמצאו קולקציית טבעות אירוסין שיש בה לא יותר מ - 20 עיצובים לעומת מפעל תכשיטים אשר יציע לכם מבחר של בין 250 - 150 סוגים שונים של טבעות במגוון איכויות וקבוצות מחירים.

אמינות - כאשר אתם רוכשים ממפעל בבורסה ולאחר שווידאתם שלמפעל יש את כל הרישיונות והאישורים (הניתנים על ידי המדינה ונמצאים בפיקוח) אתם יכולים להיות שקטים ולבצע רכישה של כל תכשיט יהלומים ללא חשש ממעשי מרמה ועוקץ.

עיצוב אישי ושידרוגים - המון לקוחות מעוניינים לבצע שינויים בתכשיט. רכישה ישירה מהמפעל תאפשר לכם לבצע איזה שינוי שתרצו ללא תשלום וזמן ההכנה לא יעלה על 3 ימים כך שזה נוח, זול והכי חשוב: תוכלו לדעת מראש מה בדיוק תקבלו.

איפה לקנות טבעת אירוסין בבורסה

לקנות עם ביטחון זהו הנושא שהכי חשוב ללקוח הישראלי הממוצע ואין להקל בנושא ראש. חשוב לציין שגם בבורסה ישנם המון מפעלים העובדים ללא אישורים, אל תתבישו לבקש לראות את הרישיונות של החברה בה אתם מתכננים לרכוש.

ישנם כיום 3 מפעלים המובילים אתענף התכשיטים בבורסה ליהלומים. הגדול והמוכר מבין השלושה הוא "דיימונד פקטורי". זהו מפעל שהוקם בשנת 2006.

המפעל חרט על דגלו את ההתמחות בתחום העיצוב והשיוק של טבעות אירוסין בפרט וכיום מוביל בגאווה את השוק בארץ הן בכמות ואיכות העיצובים והן במחיר האטרקטיבי אותו הוא מציע ללקוחותיו.

לחברה אולם תצוגה גדול ומרשים בבורסה אשר שם ניתן למצוא ולהתרשם פיזית מכל הקולקצייה הרחבה אשר החברה מציעה למכירה באתר האינטרנט שלה.

לחברה ישנם 3 סניפים. הסניף הראשון ממקום בבניין יהלום בבורסה ליהלומים ועוסק רק במכירת יהלומים לא משובצים לסוחרי יהלומים הסניף השני נמצא גם כן בבורסה, בבניין בית סילבר ושם נמצא אולם התצוגה של החברה בו ותוכלו למצוא תכשיטי יהלומים באיכויות ומחירים שלא הכרתם.

הסניף השלישי נמצא בלאס-ווגאס, נבאדה ואחראי על אספקת תכשיטי היהלומים לצפון אמריקה ולמערב אירופה

שעות הפתיחה של דיימונד פקטורי הם: ימי ראשון - חמישי : 09:30-18:30 ימי שישי וערבי חג : 09:30-12:30

קישורים שימושיים

צור קשר

דיימונד פקטורי, אבא הלל 7
(בית סילבר) קומה 1 משרד מספר 20א
הבורסה ליהלומים, רמת גן

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2021

>