תכשיטי יהלומים במחירים נגישים לכולם


כשעוסקים בתחום התכשיטים, מייד עולים בדמיון תכשיטים יוקרתיים, גדולים, בולטים ומלכותיים. תכשיטים פחות יוקרתיים ובעלי ערך כספי צנוע, לעומת זאת, אינם מושא ההערצה של חובבי תכשיטים, או משקיעים פוטנציאליים.


כל אחד שמע לפחות פעם אחת בחייו על טבעות יהלום איכותיות, שרשראות, טבעות אירוסין ונישואין, ענקים ועגילים ועוד מיני תכשיטים, שעבור רבים מהווים סמל של סטאטוס ועושר בתוך הכאוס המאפיין את העולם בכלל ואת מדינת ישראל בפרט.


ואולם למרות האמור לעיל, נוצר עם השנים שוק גדול ומפותח של תכשיטים שמחירם הוא עד 1,000 ₪, ומצד שנים הם משדרים איכות ויוקרה, שאינן נופלות מאלה של תכשיטים יקרים הרבה יותר.


לא אחת קורה, שרק באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להבחין בעובדה שתכשיט מסוים הוא בעל ערך מופחת. מהם תכשיטים עד 1,000 ₪ ומהם המאפיינים שלהם? אילו תכשיטים ניתן לקנות בסכום של עד 1,000 ₪? היכן ניתן למצוא מגוון רחב של תכשיטים איכותיים ופחות יקרים לרכישה? כל התשובות בהמשך המאמר.


תכשיטים במחירים של עד 1,000 ₪ והמאפיינים שלהם


הזיהוי של תכשיטים עם יוקרה כאמור לעיל איננו מקרי.


לאורך כל שנות ההיסטוריה נחשבו תכשיטים לרכוש יקר ערך המעיד על בעליו.


רכישת זהב, יהלומים ואבנים יקרות מסוגים אחרים נחשבה לסוג של מקלט פיננסי בעיתות משבר פרט למוצר ספציפי כמו טבעת אירוסין , וסוג של השקעה שיש בה מידה רבה של ביטחון בשנים טובות יותר.


עבור אוכלוסיות שסבלו לעיתים קרובות מרדיפות ונגישות, כדוגמת היהודים באירופה ובארצות האסלאם, רכישה והחזקה של תכשיטים היתה עניין של הישרדות ותו לא - דרך מצוינת לשמור על גמישות פיננסית מצד אחד, ועל אופציה ריאלית לגמרי לקום ולהימלט במהירות ממקום למקום בעת צרה מצד שני.


ואם לסכם את כל האמור לעיל בקצרה – תכשיטים הם דרך מצוינת להחזיק רכוש יקר, שניתן להעביר אותו ממקום למקום במהירות, תוך שההעברה איננה פוגמת בערך הרכוש ולעיתים דווקא משביחה אותו.


בדרך כלל, תכשיט ייחודי מתאפיין בשלושה דברים: עיצוב ייחודי ואיכותי, פרי עמלו של צורף או מומחה לעיצוב תכשיטים, המקנה לו את הייחוד שלו.


תכשיטים של מעצבים איכותיים ומוכרים, נמכרים במחירים גבוהים אך ורק בגלל הייחוס שלהם והעובדה שעוצבו בידי איש מקצוע מוביל בתחום.


מאפיין נוזף של תכשיט יוקרתי הוא איכות החומר שממנו הוא עשוי – זהב נמדד באיכות שלו ובעובדת היותו בעל קרט גבוה, כלומר שמדובר בזהב שלא מעובר בו חומר אחר. 24 קרט הוא הרמה הגבוהה ביותר של זהב טהור, וככל שהזהב מעורה בחומר אחר הוא הופך למעשה לפחות ופחות טהור. אם בתכשיט משובץ יהלום, גם האיכות שלו נמדדת ואת האיכות של היהלום עצמו ניתן למדוד על פי הניקיון (השקיפות שלו), הצבע, החיתוך והמשקל.


כשבאים לבחור תכשיטים במחירים צנועים של עד 1,000 ₪, יש אפשרות לרכוש תכשיט גדול ובולט יותר מצד אחד, העשוי מחומרים יוקרתיים במידה מופחתת ביחס לתכשיטים אחרים.


מצד שני, תכשיטים איכותיים אבל שהמשקל הכולל שלהם הוא צנוע, עשויים גם הם להימכר בסכום האמור.


לקנות תכשיטים עד 1,000 ₪ - כיצד זה אפשרי


אף שבדברים שנכתבו לעיל הודגש ההבדל בין תכשיטים יוקרתיים לתכשיטים יוקרתיים אבל פחות, ניתן בכל זאת למצוא כמה דרכים להשיג תכשיט יוקרתי במחיר סביר.


דרך אחת כזאת היא לנסות למצוא מבצעים שונים על תכשיטים: שרשראות יהלומים, צמידי טניס ועוד.


לעיתים קרובות קורה שחברות או גופים גדולים העוסקים בתחום היהלומנות, התכשיטנות והזהב בכלל, יוצאים במבצעים שהמטרה שלהם לחסל קולקציה מסוימת ולהתחיל קולקציה חדשה.


כל כמה שהדבר מפתיע, ניתן למצוא במקומות הללו תכשיטים מעולים במחירים של עד 1,000 ₪, שבמקום אחר היו נמכרים במחירים כפולים ומכופלים.


לעיתים קרובות ניתן למצוא תכשיטים שנרכשו על ידי צורפים או חנויות תכשיטים במחירי הזדמנות, בנסיבות כאלה ואחרות. מכירת התכשיטים הללו גם במחיר של אלף ₪ פחות או יותר, עשויה להניב עבור המוכרים רווח נאה של עשרות או אפילו מאות אחוזים.


הסוד הוא לא להתייאש, לחקור, לברר ולחפש. ההזדמנות תגיע, בסיכומו של עניין.


אם יש לך עניין ברכישת תכשיטי יוקרה במחירים צנועים, זה המקום הנכון עבורך. כבאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם. המקצוענים שלנו יסייעו לך בבחירת התכשיט או התכשיטים המועדפים עליך והרצויים לך הן מפאת היקף התקציב והן בהתאמה לטעם ולדרישות שלך.


לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024