התכשיטים הכי נחשקים בארצות הברית

עולם התכשיטים, ממש כמו עולם האופנה הוא חי, דינאמי, פועל ומשתנה. השינוי הוא לא בהכרח לנארי, אלא כמו בחיים, וכפי שתורת המזרח כבר הוכיחה מזמן- מעגלי.


משמעות הדבר היא שלצד הקדמה, השינויים וההתפתחות של מגמות עיצוב שונות, יש תמיד לא מעט קלאסיקות שנותרות קבועות, ועוד יותר מכך יש תופעות רטרו, סגנונות עבר שחוזרים לאופנה. לעיתים נשארים אין למשך זמן רב, ולעיתים זו רק הבלחה נקודתית.


כמובן שטרנדים הם חלק בלתי נפרד מעולם התכשיטנות, עוד יותר מעולם האופנה. כענף שהוא stand alone, עולם התכשיטנות הוא גם תומך בעולם האופנה ולצד התכשיטים היקרים, שנהנים מלא מעט ביקוש, ישנו גם סקטור האקססוריז. כיום, אקססוריז אלה משתלבים גם עם הטכנולוגיה והעולם צופה לנו גדולות. ללא ספק.


מה צפוי לנו ב 2019

בשנה הקרובה אפשר לראות לא מעט טרנדים חדשים וחדשים פחות שסוחפים את ארצות הברית, ואנחנו כמובן הבאים אחריה.


בשנים האחרונות ארצות הברית נחשפת אל הזהב הצהוב. בעוד שאצלנו זה כבר שנים שהוא באפנה, ארצות הברית במשך כל התקופה המודרנית התמקדה בכסף וזהב לבן. ללא ספק מדובר על תגלית חדשה עבורם ובשבילינו, רק תימוכין למה שכבר ידענו.


לצידה של התגלית המרעישה של זהב צהוב, בארצות הברית יש עוד כמה טרנדים דווקא פחות קלאסיים מהצפוי.


שילוב של גאדג'טים ותכשיטים היא בשורה חדשה, מלהיבה ומשמחת מאד. כולנו תקווה, ובטוחים שהיא לא תפסח עלינו. על אף שכבר ניתן לראות ניצנים אקראיים של תחילת התופעה ברחובות ישראל, אנחנו עוד רחוקים מלאמץ לחקיינו באופן מלא את התופעה המופלאה זו. בארצות הברית לעומת זאת, חיכו לה זמן רב, וכעת משניתן למצוא גם פתרונות מדליקים, אלה מתקבלים בברכה יתרה.


צמידים הם מהנפוצים ביותר, אבל אין שום בעיה לשלב שבבים גם בתוך טבעות ושרשראות שיוסיפו לעיצוב מרהיב גם פעילות של מכשירים חכמים.


סגנונות עיצוב

בתוך הטרנדים השונים יש לא מעט דגש על עיצובים שונים וחדשים.


שכבות עדינות הוא אחד מסגנונות העיצוב הפופולאריים ביותר בקרב האמריקאיים, בכל הגילאים. מראה השכבות נוצר על ידי פיסות קטנות של תכשיטים, בין אם בעגילים, צמידים וגם בטבעות. טבעות קטנות בחלקי המפרקים השונים, או לחלופין ריכוז של מספר טבעות קטנות יוצר מראה של שכבות עדינות ומדליקות למראה.


לא מעט דגש מוקדש לעגילים, אלה המסורתיים פינו את מקומם לתכשיטים המתלבשים על האוזן באופנים שונים. במקרים מסוימים יכול זה תכשיט שמכסה את האוזן כולה, לעיתים מתחבר לתכשיט על הצוואר וכיוצא באלה.


הקו המתפתל הוא סגנון עיצובי מבטיח שמלווה אותנו כבר לא מעט שנים, וגם השנה הוא הולך לכבוש את השוק ובגדול.


צמידים, עגילים ושרשראות מתאפיינים בקווים מתפתלים, שילובי אבנים בגדלים שונים וגם שילוב סגנונות מתחיל לקבל ביטוי חדש ומוצלח על אותו הלוק.


לסיכום, ניכר כי אחד הטרנדים הבולטים של ענף התכשיטים האמריקאי לשנת 2018 הוא תכשיטי יוקרה. בין אם בעיצובים מפותלים, או בעיצובי שכבות ניכר כי האזרחים האמריקניים לא מתפשרים על איכות התכשיטים שלהם, וגם אנחנו לא.


ענף האקססוריז, שנחשב לפחות בענף התכשיטים עובר שדרוג גם הוא, כאשר המגמה הגורפת היא בהחלט לעבור לפרטי יוקרה, איכותיים מחומרי גלם משובחים.


באשר להרגלי הצריכה, לא מעט תכשיטים נרכשים באמצעות רשת האינטרנט, גם אלו אשר משובצים ביהלומים וערכם הוא הגבוה ביותר. מידת השירות האופטימאלית של פלטפורמות המסחר הפכו את הרשת למקור הצריכה המרכזי ביותר של האמריקאיים, גם בכל אשר נוגע אל התכשיטים שלהם.


דווקא בגזרה הטכנולוגית, אנחנו עוד מדשדשים כמעה, אך גם אצלנו ניכרת מגמה, איטית אך יציבה של עליה בשיעורי הצריכה און ליין של מוצרים שונים, תכשיטים באופן כללי ותכשיטי יוקרה בפרט.


התרשמו ממבחר של צמידי טניס ויהלומים שישתלבו בצורה מצויינת עם כל הטרנדים החדשים שבדרך.לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024