טבעת אירוסין יהלום או אבן כחולה

טבעת אירוסין היא הסמל האולטימטיבי לאהבת אמת ולנכונות של הבחור המאוהב לחלוק את חייו, וההתחייבויות שלו עם בחירת ליבו.


טבעת אירוסין היא חלק ממסורת עתיקת שנים שנהוגה בעולם כולו. אצל היהודים במשך שנים רבות המסורת כללה נדוניה שלמה, וכיום גם אנחנו יישרנו קו עם טבעת האירוסין הקלאסית והאולטימטיבית.


טבעת האירוסין נושאת עימה סמלים רבים והיא בהחלט משאת נפשה של כל בחורה מאוהבת, שכעת יכולה לענוד בגאון תכשיט עוצר נשימה, שיש מאחוריו אמירה כה משמעותית.


לאפנה אמנם יש משקל לא מבוטל בעולם טבעות האירוסין, אבל כמו בכל תחום אחר, גם כאשר הדבר מגיע לטבעות אירוסין, בסופו של דבר לטעם וההעדפה האישית יש את המשקל הגדול ביותר.


הקלאסי והטוב

טבעת סוליטר עם יהלום בודד, גדול ומרהיב היא הקלאסיקה הבלתי מעורערת, ועם זאת, טבעת האירוסין המפורסמת ביותר בעולם היא דווקא טבעת

שבמרכזה אבן כחולה משובחת ומרהיבה. טבעת זו היא טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה לבית המלוכה הבריטי, אותה היא בחרה לבד באירוסיה לנסיך צ'ארלס עוד בשנת 1981.

לימים, קיבלה אותה הנסיכה קייט. את הטבעת קייט אמנם לא בחרה, אלא קיבלה כחלק מצביון המורשת המשפחתית, אך נראה שהייתה יותר משמחה בה במהלך כל הראיונות שנתנה. כמובן שגם במקרה של משפחת המלוכה לטבעת האירוסין יש המון סמליות ומשמעות מעבר לטבעת כשלעצמה, ובחתונה המלכותית הטבעת המפורסמת הבטיחה את נוכחותה של הנסיכה האלמותית דיאנה.


הטבעת המפורסמת, למרבה ההפתעה, דווקא לא הייתה יקרה כל כך ביחס לתכשיטים מלכותיים אחרים ושוויה הריאלי עומד כיום על לא יותר מחצי מליון שקלים. כמובן שהיא אינה עומדת למכירה, וההערכה מתייחסת לאבן ולתכשיט עצמו, בעוד שהערכת שווי לפריט שכזה, עם המורשת וההיסטוריה שלו היא פשוט בלתי אפשרית.

הופעתה של הטבעת הייחודית בתקשורת העולמית במשך זמן רב כל כך סביב החתונה השפיעה כמובן גם על האופנה הנוכחית, ומי שחשב שטבעת אירוסין כחולה היא נחלת ההיסטוריה מצא את עצמו בליבו של טרנד רטרו שכנראה גם כאן כדי להישאר.


למי שרוצה להשקיע

מעצם הגדרתה, טבעת אירוסין צריכה להיות יוקרתית. זאת הסיבה שבגינה היהלום הוא האבן הפופולארית ביותר בבחירת טבעות אירוסין, אבל לא האבן היחידה. יש לא מעט אבני חן נוספות שמשתלבות נהדר בטבעות אירוסין ולא מעט זוגות בוחרים לפחות לשלב את הטבעת עם אבני חן מסוגים שונים.


צו האפנה אמנם מחייב, אבל זה המקום שלכם להביע רצון והעדפה אישית.


רכישת טבעת אירוסין

ובעוד שבמקומות שונים בעולם, טבעת של חצי מליון שקלים לא נחשבת ליקרה, אנחנו פשוטי העם נצטרך להצטמצם לכדי תקציב הרבה יותר מוגבל.


למרבה המזל, שפע העיצובים, הדגמים והסגנונות השונים שיש כיום בשוק, לצד פלטפורמות רכישה נוחות ומשתלמות במיוחד, גם אתם תוכלו ליהנות מטבעת אירוסין מלכותית, במראה יוקרתי וייחודי.


הדרך הטובה ביותר לרכוש כיום טבעות אירוסין היא באמצעות רשת האינטרנט אשר פתחה את התחום והפכה אותו להרבה יותר נגיש ונח. ראשית כל, באמצעות הרשת תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם אותו הטבעת, הנתונים שלה, גודל האבן, רמת הניקיון שלה וכל המידע ההכרחי להערכת השווי שלה. בנוסף לכך תוכלו ליהנות מתמונות תצוגה ויד חופשית בנוגע להתאמות שונות שאותן אתם רוצים לעשות בטבעת עצמה, ומעל הכל, רשת האינטרנט מאפשרת רכישה במחירים נוחים הרבה יותר.


מאחר והמסחר און ליין מקצר את שרשרת השיווק, לחנות התכשיטים יש את האפשרות להוזיל את המחירים של תכשיטים שנמכרים און ליין, מה שמבטיח כמובן שהלקוח הוא המרוויח המרכזי ונהנה ממחירים נמוכים הרבה יותר.


רוצה טבעת אירוסין כמו של הניסכה דיאנה וקייט מידלטון? ניתן למצוא את טבעת האירוסין עם אבן כחולה בעמוד טבעת אירוסין הנסיכה דיאנה.לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024