טבעת אירוסין בהפתעה

איך לבחור טבעת אירוסין לבת זוג שאיננה עונדת תכשיטים

בחירת טבעת אירוסין מתאימה לבת הזוג, עשויה להפוך לבעיה לא קטנה.


הסיבה לכך היא הצורך ללכת בין הטיפות – מצד אחד, חשוב לשמור בסוד את עניין רכישת הטבעת והרצון להציע נישואין לבת הזוג, באופן שיהפוך את המחווה עצמה להפתעה מרעישה ונעימה.


מצד שני, חשוב וצריך לרכוש את הטבעת המתאימה ביותר, כזאת שתהיה מתאימה לטעמה של בת הזוג העתידית ותיתן לה ערך מוסף גבוה מאד.


זאת איננה צריכה להיות רק טבעת המסמלת את הקשר העתידי החזק בין השניים, ולא רק תכשיט יקר, אלא גם עדי שבת הזוג תהיה גאה לענוד ושיתאים לטעם האישי שלה.


כשמדובר בנשים שהן חובבות תכשיטים בכלל וטבעות בפרט, הבעיה היא פחות חמורה.


זאת, כיוון שאישה כזאת תוכל ליהנות מכל תכשיט שתקבל. זאת, בנוסף לעובדה שנשים מהסוג הזה בדרך כלל דואגות ליידע את הבעל העתידי בטעם שלהן, ומה בדיוק הן אוהבות.


ואולם בחירת טבעת אירוסין לבת זוג שאיננה עונדת תכשיטים מהווה אתגר לא פשוט.

גם אם טבעת האירוסין שתירכש עבורה בסתר תתקבל בברכה, הן בזכות המחווה שהיא מציינת והן משום שכך מקובל, הרי ברוב המכריע של המקרים, טבעת אירוסין שתימסר לאישה כזאת, עתידה לשכב כאבן שאין לה הופכין בתוך ארגז התכשיטים.


כיצד, אם כן, כדאי לבחור טבעת אירוסין לבת זוג שאיננה עונדת תכשיטים? אילו יתרונות וחסרונות יש בכל אחת מהדרכים המוצעות? היכן ניתן למצוא מבחר גדול של טבעות אירוסים, המציע פתרון הולם לכל הנשים ולכל הטעמים? בשורות הבאות נתמקד בבחירת טבעת אירוסין גם לקליינטית הקשה מכל – אישה שפשוט איננה אוהבת לענוד תכשיטים.


שיטות לבחירת טבעת אירוסין

למעשה, ההמלצה הגורפת לכל גבר ולכל בעל לעתיד, הינה לנסות ולעמוד על הטעם של אשתו לעתיד, לפני שהוא בוחר עבורה את טבעת האירוסין.


מדובר בבחירה של תכשיט, שמעבר לסמליות שלו הוא גם במקרים רבים העדי הרציני הראשון שהגבר מעניק לאהובתו.


לפיכך, ממש כדאי שמקבלת המתנה תהיה מרוצה ממנו.


שיטה אחת לבחירת טבע אירוסין, היא לשים לב לתגובות של האישה, אם וכאשר הזוג מסתובב יחד ליד חנויות תכשיטים. מרבית הנשים מנצלות את ההזדמנות ומצביעות על התכשיטים האהובים עליהן. אם הזדמנות כזאת לא מגיעה, כדאי פשוט ליזום אותה.


דרך נוספת, היא ליזום רכישת תכשיט עבור "אחות של חבר שמתחתנת", או תירוץ מהסוג הזה, להביא את בת הזוג להצביע על תכשיט שבעיניה הוא יפה. בדרך כלל.


בת זוג שאיננה עונדת תכשיטים תצביע על עדי אלגנטי, ולרוב דווקא יוקרתי מאד, שעשוי להתאים גם עבורה. הפסיכולוגיה מאחורי השיטה הזאת היא פשוטה – אסם בוחר גם עבור אחרים בעיקר את מה שהוא עצמו אוהב.


חברים משותפים וטבעת אירוסין


אבל הדרך הטובה והבדוקה ביותר להשיג את התוצאה המקווה, היא להסתייע באחות, חברה, ידידה או אפילו אחות של הכלה המיועדת, על מנת לבחור טבעת אירוסין מתאימה.


ככל שהחברות בין הנשים הדוקה יותר, כך הן מודעות האחת לטעמה הספציפי של רעותה.


אם לוקחים אישה המכירה את בת הזוג, ומשביעים אותה שלא לגלות דבר וחצי דבר, קיים סיכוי מצוין לבחור טבעת מתאימה, גם עבור אישה שהטעם שלה איננו נפוץ, או שהיא פשוט איננה אוהבת לענוד תכשיטים.


גם אישה איננה עונדת תכשיטים תענוד את הטבעת שנבחרה עבורה, אם הטבעת הזאת תפגע לטעם המאוד ספציפי שלה.


לכל אחת מההצעות דלעיל ניתן למצוא יתרונות וחסרונות.


כשמסתובבים עם בת הזוג במקומות שבהם יש חנויות תכשיטים, עלולה להיחשף במהירות המטרה, ולכן צריך להיות שחקן ממש טוב.


אם הולכים עם אחות או עם ידידה, קיימת תמיד האפשרות שגם הן עלולות לטעות, ולא לפגוע בטעם של הארוסה המיועד.


ייתכן שהשיטה הטובה ביותר היא להיות גלוי, ולשתף את בת הזוג בהתלבטויות. אמנם בכך יתגלה הסוג של הכרזת הנישואין, אבל יימנעו חיכוכים וויכוחים מיותרים, כבר בשלבי הזוגיות הראשונים.


אם יש לך עניין ברכישת טבעת אירוסין עבור בת הזוג שלך, או כל סוג אחר של תכשיט, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבחירת התכשיט המועדף והרצוי ביותר עבורך, בהתאם לתקציב ולטעם הספציפי של מקבלת המתנה.כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024