ההבדלים בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין | Diamond Factory
משלוחים חינם לכל הארץ!

התקשרו:072-220-4444

הבורסה ליהלומים אבא הלל 7 (בית סילבר)
תעשיית חהלומים ישראלית איגוד התכשיטנים בישראל מיוצר בישראל

ההבדל בין טבעת אירוסין לנישואין

ישנם מספר הבדלים בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין.

ההבדלים אמנם שונים במהותם, ועקב כך משפיעים על תהליך הרכישה, הן מראה חומרי הגלם ממנו עשוייה הטבעת והן על התוצאה הסופית הרצויה מכל אחת מן הטבעות.

ניתן לכם כאן מספר עצות באדיבות חברת דיימונד פקטורי, אשר לה ניסיון עשיר בתחום.

ראשית יש לציין באופן כללי כי אם ברצונך בטבעת ארוסין או נישואין, רצוי לקנותה בחנות מוכרת ורצינית, הנותנת אחריות על השיבוץ.

באופן עקרוני טבעת אירוסין עשויה להיות כל סוג של טבעת, אך הטבעת המועדפת במקומותינו לצורך ארוסין הינה טבעת משובצת יהלומים.

טבעות אירוסין

טבעת אירוסין סוליטר היא טבעת המשובצת ביהלום אחד, דבר המאפשר עיצוב קלאסי המדגיש את היהלום המשובץ בלב הטבעת.

טבעת זו נקראת בשם הידוע בכל רחבי תבל כ- טבעת סוליטר מלשון"יחיד" המתייחס ליהלום הבודד המשובץ. עיצוב זה תמיד היה באופנה והוצג בקולקציות המעצבים הגדולים בעולם ולהערכתנו תמיד יהיה ביקוש לטבעות הסוליטר

טבעת אירוסין המשובצת יהלומי צד בשיפולי טבעות האירוסים היא טבעת אשר עשויה זהב ומשובצת ביהלום מרכזי אך בשונה מטבעת הסוליטר בטבעת זו משובצים גם יהלומים קטנים בצידי הטבעת אשר מוסיפים לטבעת מראה נוצץ ויוקרתי במיוחד.

טרם הקנייה מומלץ מאוד לברר איזה סוג של טבעת יהיה המתאים ביותר לאופייה ולסגנונה של המתארסת.

כמו כן רצוי לרכוש טבעת ארוסין במקום המציע מבחר רחב של טבעות ארוסין בעיצובים וחומרים שונים. זאת למקרה אפשרי של החלפה בטבעת אחרת, בעלת מראה המתאים יותר לטעמה של המאושרת הטרייה.

הדרך הנכונה לרכוש טבעות ארוסין היא בעזרת ליווי מקצועי של מומחים אשר יכוונו אתכם וביחד תגיעו לעיצוב ההולם ביותר את הבחורה המאושרת.

טבעות נישואין

טבעות נישואין בניגוד לטבעות אירוסין הן "צבעוניות" יותר.

טבעות נישואין מאופיינות בפשטות עיצובית וקו נקי, תוך שמירה על מסורות עתיקות.

כמו כן, ישנה נטייה למעט בערבוב בין יהלומים, אבני חן אחרות ומתכות שונות. מטרת הפשטות היא המשך של מנהגי העבר, כאשר אז היה צורך שעלות הטבעת תהיה ניתנת להערכה ודאית.

בנוסף לכך, על טבעות הנישואין לספק נוחות רבה יותר, שתוכל לאפשר ענידה יום יומית.

החלטת לרכוש טבעת נישואין אך הינך עדיין מתלבט כי אתה מחפש סגנון קלאסי אך שיהיה גם מעוצב בהשראת המאה הנוכחית בכדי שתענוד טבעת עם עיצוב עדכני. אולי מומלץ לרכוש טבעת נישואין חלקה בתוספת טבעית האצבע אל אהובתך.

אם ברצונך בטבעת נישואין, טבעת ארוסין או התייעצות כללית לגבי תכשיטים אחרים, אנא צור קשר עם מומחים בתחום היהלומים והתכשיטנות בדיימונד פקטורי - אבא הלל 7 (בית סילבר) הבורסה

כותב המאמר - גל חרט, מנכ"ל חברת דיימונד פקטורי

לכניסה לקטלוג טבעות אירוסין הקליקו על התמונה

משרדי דיימונד פקטורי ממוקמים בבורסה ליהלומים, בין תל אביב ורמת גן - חווית קנייה ייחודית,גלריה - המפעל והמשרדים. בואו למשרדנו ובחרו מקולקציה עשירה ואיכותית.

כתובתנו:אבא הלל 7 (הבורסה ליהלומים) ר"ג טלפון: 072-220-4444 Sales@DiamondFactory.co.il

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2018