מה ההבדל בין טבעת אירוסין לטבעת נישואין

ישנם מספר הבדלים בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין.


ההבדלים שונים במהותם, ועקב כך משפיעים על תהליך הרכישה, הן מראה חומרי הגלם ממנו עשוייה הטבעת והן על התוצאה הסופית הרצויה מכל אחת מן הטבעות.


ראשית יש לציין באופן כללי כי אם ברצונך בטבעת ארוסין או נישואין, רצוי לקנותה בחנות מוכרת ורצינית, הנותנת אחריות על השיבוץ.


באופן עקרוני טבעת אירוסין עשויה להיות כל סוג של טבעת, אך הטבעת המועדפת במקומותינו לצורך ארוסין הינה טבעת משובצת יהלומים.


טבעות אירוסין

טבעת אירוסין סוליטר היא טבעת המשובצת ביהלום אחד, דבר המאפשר עיצוב קלאסי המדגיש את היהלום המשובץ בלב הטבעת.


טבעת זו נקראת בשם הידוע בכל רחבי תבל כ- טבעת סוליטר מלשון "יחיד" המתייחס ליהלום הבודד המשובץ. עיצוב זה תמיד היה באופנה והוצג בקולקציות המעצבים הגדולים בעולם ולהערכתנו תמיד יהיה ביקוש לטבעות הסוליטר


טבעת אירוסין המשובצת יהלומי צד בשיפולי טבעות האירוסים היא טבעת אשר עשויה זהב ומשובצת ביהלום מרכזי אך בשונה מטבעת הסוליטר בטבעת זו משובצים גם יהלומים קטנים בצידי הטבעת אשר מוסיפים לטבעת מראה נוצץ ויוקרתי במיוחד.


טרם הקנייה מומלץ מאוד לברר איזה סוג של טבעת יהיה המתאים ביותר לאופייה ולסגנונה של המתארסת.


כמו כן רצוי לרכוש טבעת ארוסין במקום המציע מבחר רחב של טבעות ארוסין בעיצובים וחומרים שונים. זאת למקרה אפשרי של החלפה בטבעת אחרת, בעלת מראה המתאים יותר לטעמה של המאושרת הטרייה.


הדרך הנכונה לרכוש טבעות ארוסין היא בעזרת ליווי מקצועי של מומחים אשר יכוונו אתכם וביחד תגיעו לעיצוב ההולם ביותר את הבחורה המאושרת.


טבעות נישואין

טבעות נישואין בניגוד לטבעות אירוסין הן "צבעוניות" יותר.


טבעות נישואין מאופיינות בפשטות עיצובית וקו נקי, תוך שמירה על מסורות עתיקות.


כמו כן, ישנה נטייה למעט בערבוב בין יהלומים, אבני חן אחרות ומתכות שונות. מטרת הפשטות היא המשך של מנהגי העבר, כאשר אז היה צורך שעלות הטבעת תהיה ניתנת להערכה ודאית.

בנוסף לכך, על טבעות הנישואין לספק נוחות רבה יותר, שתוכל לאפשר ענידה יום יומית.


החלטת לרכוש טבעת נישואין אך הינך עדיין מתלבט כי אתה מחפש סגנון קלאסי אך שיהיה גם מעוצב בהשראת המאה הנוכחית בכדי שתענוד טבעת עם עיצוב עדכני. אולי מומלץ לרכוש טבעת נישואין חלקה בתוספת טבעית האצבע אל אהובתך.איפה שמים טבעת נישואין

זוהי שאלה שאנו נשאלים לעיתים תקופות. התשובה הקצרה היא שאין שום חשיבות מבחינה הלכתית-דתית למיקום של טבעת הנישואין.

ישנם נורמות רבות אך חשוב לדעת כי הכל זה בגדר המלצות ורק מי שעונדת את הטבעת צריכה להחליט סופית היכן היא מעוניינת לענוד את טבעת הנישואין.


לרוב בוחרות המאורסות הטריות לענוד את טבעת האירוסין ונישואין על אותה אצבע אך יש מספר מגבלות עם הנורמה הזו כיוון שלא כל טבעות האירוסין או הנישואין מעוצבות בקווים ישירים ולא כל טבעת תהיה תואמת ונוחה לענידה בסמוך לטבעת אחרת.


כ-80% מהנשים עונדות את צמד הטבעות על הקמיצה (הסמוכה ביותר לזרת) והנשים האחרות עונדות את הטבעות על האמה (האצבע האמצעית). הטיפ שלנו הוא לבחור טבעת נישואין אשר תואמת בקווים העיצוביים שלה לטבעת האירוסין בכדי שתוכלו ליצור סט מושלם שגם ייראה מעולה וגם יהיה נוח לענידה.אם ברצונך בטבעת נישואין, טבעת ארוסין או התייעצות כללית לגבי תכשיטים אחרים, אנא צור קשר עם מומחים בתחום היהלומים והתכשיטנות בדיימונד פקטורי - אבא הלל 7 (בית סילבר) הבורסה


כותב המאמר - גל חרט, מנכ"ל חברת דיימונד פקטורי

לכניסה לקטלוג טבעות אירוסין הקליקו על התמונה
לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024