טבעות אירוסין בעיצוב אישי

אין כמעט דבר מרגש יותר מאשר לקבל טבעת ארוסין אשר עוצבה כך שתתאים אישית לאהובה העונדת אותה.

ברגע שהחלטת כי תרצה לבלות את שארית חייך עם אהובת חייך והינך מעוניין להציע לה נישואין, אנחנו הכתובת לבחירת טבעת האירוסין ,שתעוצב במיוחד עבורה.


ניתן לשער שאינך יודע בדיוק איזה סגנון של טבעות היא אוהבת, מהי מידת האצבע הנכונה במדוייק, ולאיזה חומרים במתכות היא רגישה. אנחנו כאן כדי לסייע לך בכל תהליך ההתאמה והעיצוב האישי של הטבעת, החל בתקציב ובעיצוב וכלה בחומרי הגלם.


אנו נשמח לתת לך את ההזדמנות להעניק לה את מתנת האוהבים המושלמת: טבעת אירוסין בעיצוב ייחודי, עיצוב אישי התואם את אופייה ויופייה של האשה החשובה בחייך (חוץ מאמא).


ניסיוננו הרב מסייע בידנו להתאים לך את טבעת האירוסין לפי התקציב והסגנון שלך, יחד עם המומחיות של אנשי המקצוע שלנו, אנו מבטיחים שהתוצאה תעורר התעניינות רבה בטבעת שעיצבנו עבורך.


התהליך כולו מלווה בסבלנות רבה, מקצועיות לא מתפשרת, יחס אישי ומחירים נוחים ביותר.


אין כל ספק, שבשיטת ההתרוצצות מחנות לחנות , מציאה והתאמה של טבעת אירוסין איננה משימה פשוטה כלל. בתהליך המורכב של מציאת טבעת אירוסין מיוחדת, יש להקדיש מחשבה, זמן ואנרגיה. לפעמים חיפוש זה מתיש, והופך להיות מעמסה על הבעל העתידי


אנו בדיימונד פקטורי מפשטים מאוד את התהליך. אצלנו, הכל קורה תחת קורת גג אחת, במקצועיות ובאדיבות. כל התהליך מהשלב הרעיוני ועד שלב ההכנה מוסבר ללקוח בצורה פשוטה ועיניינית.המטרות העומדות לנגד עיננו בכל תהליך ההפקה הם

יצירת טבעת הארוסים המושלמת - עבור בת הזוג או שני בני הזוג. הפקת טבעת האירוסין תעוצב ללא כל פשרות וללא "תוצאות ביניים". אנו נדאג שבסופו של התהליך, הטבעת תהיה מושלמת ומרשימה בדיוק כפי שחלמת עליה.


תהליך נעים ומקצועי - של התאמת הטבעת, הכולל שיתוף ברעיונות של שני בני הזוג. במידה ויש לכם כבר בראש "אב טיפוס" של טבעת, היוועצו עימנו, ונוכל להפוך אותה יחד מטבעת ארוסין וירטואלית, לטבעת ארוסין אמיתית. טבעת העשוייה מחומרים איכותיים, מעוצבת במקצועיות ומכילה בתוכה המון תשומת לב גם לפרטים הקטנטנים ביותר


מחירים נוחים ללא פערי תיווך - כך תוכלו לקנות את טבעת הארוסין המושלמת עבורכם, במחירים הטובים ביותר בשוק התכשיטים והיהלומנות בארץ.


למידע נוסף אודות התהליך קראו עוד במדור תכשיטים וטבעות בעיצוב אישילעיצוב אישי של טבעת ארוסין, או לפרטים נוספים שלחו מייל sales@diamondfactory.co.il או התקשרו 072-220-4444


לכניסה לקטלוג טבעות אירוסין הקליקו על התמונה
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022