שובר שגרה: טבעות אירוסין ייחודיות

אמנם, עדיין די מקובל שהחתן יבחר את טבעת האירוסין לכלתו בעתיד ויפתיע אותה כשיבקש את ידה, אבל לא מעט זוגות מעדיפים לקנות את הטבעת יחד. מציאת הטבעת המתאימה היא מעשה אישי מאוד ואתגר רציני למישהו שמעולם לא קנה תכשיטים יפים ויקרים.


אבל, האמת היא שכשמדובר באירוסין, הידע הנדרש לרכישת היהלום המושלם הוא לא הדבר החשוב. בעצם, האבן צריכה לדבר אליך, החתן... אתה לא צריך זכוכית מגדלת ותעודה שמאשרת את איכות היהלום כדי לשכנע שאתה אוהב אותה.


מעצבי התכשיטים של ימינו שוברים את הגבולות המוכרים של עיצוב טבעות אירוסין, כנראה גם בגלל שהכלות רוצות נורא למצוא את טבעת האירוסין יוצאת הדופן, כזו שאין לאף אחת אחרת.


בימים שבהם זוגות בוחרים להתחתן לאו דווקא באולם אירועים צפוי ומוכר, אלא באתר מיוחד כמו למשל מערות בית גוברין או תל מגידו, הם גם מחפשים טבעות אירוסין מיוחדות וייחודיות, כאלה שאין לאף חברה של הכלה.


הפרמטרים היחידים של הטבעות יוצאות הדופן הם שאבני החן יהיו מספיק עמידים כך שהכלה תוכל לענוד את הטבעת כל יום ולאורך כל החיים, וגם שהטבעת לא תצא מהאופנה. כלות רבות חוששות לבחור משהו אופנתי מדי, ומעדיפות לבחור, ודי בחכמה יש לומר, בסגנון וינטג' אלגנטי ועדין.


מה קורה שם בעולם מעצבי התכשיטים?


מעצבים אמריקאים עצמאיים מייצרים היום טבעות אירוסין יוצאות דופן. הנה כמה מהם:

ייחודי ופרקטי. Liseanne Frank, המעצבת שמאחורי המותג LFrank בוניס, קליפורניה שמחה להיות חלק מתהליך עיצוב טבעות האירוסין. היא מעידה שהכלות רוצות משהו שנראה ייחודי, והיא עצמה רוצה ליצור משהו שיהיה גם יפה להפליא אבל גם פרקטי. היא נורא רוצה שכל כלה תקבל את טבעת האירוסין שהיא ממש אוהבת.


פרס ראשון. Finn Jewelry מציעים טבעת עם שיק ויהלומים לבנים. היהלום האובלי שמנצנץ במלכותיות על קבוצה של יהלומים רצופים זה בפרס הראשון של תכשיטי כלה בתערוכת Couture Show שהתקיימה בלאס וגאס. ולכלות שאוהבות צבע, יש טבעות אירוסין זמינות במגוון של גוונים ואפילו טבעת מושלמת שניתן להוסיף בה אבן חן בכול שנה כשחוגגים את יום הנישואין.


מה זה אלטרנטיבי. חנות המעצבים Ylang 32 בדאלאס, היא להיט גדול בקרב כלות וחתנים שמחפשים משהו שונה לציון האירוסים שלהם. לפי האמירה המקורית של בעלת החנות: "אלטרנטיבי הוא המסורתי החדש", לא פלא שזוגות שמחפשים להתרחק מהשגרתי ומהמסורתי, מוצאים כאן את מבוקשם.


ידוענים אוהבים. Cathy Waterman, שהתכשיטים שלה אהובים גם על ידי מישל אובמה וטיילור סוויפט, יוצר תכשיטים מיוחדים עם מבט רומנטי עמוק. אחד מאלה הוא טבעת אירוסין שמורכבת מיהלום שחור בתוך מסגרת מסולסלת של יהלומים לבנים.


מעצבת מחויבת. Megan Thorm יוצרת תכשיטים עם מראה של וינטג', וכאומן היא יוצרת כל תכשיט בעצמה מא' ועד ת'. הכלות מעידות שאין קץ לאנרגיה, לכישרון ולמחויבות של מייגן לכלות שמגיעות אליה. לדוגמה, טבעת Plume עדינה עם יהלום היא תכשיט מקורי וייחודי שכלות שמחפשות את הטבעת הכי מיוחדת, יהיו מאושרות לענוד כטבעת האירוסין שלהן.


צבעוניות. Katey Brunini מ-K. Brunini, היא אומנית בערבוב צבעים. הטבעות שלה משלבות יוקרה עם יופי טבעי. טבעת אחת כוללת גוון צהוב תוסס עם יהלומים כפריים ורודים וטבעת אחרת נושאת יהלום בצורת אגס עם אבני רובי בגוון אדום עמוק משני צדיו.

ואם דוגמאות אלה של מעצבי טבעות אירוסין לא שגרתיות לא מסמלות אהבת נצח, אז מה כן?

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024