*** יהלומים 100% טבעיים ***

חנויות תכשיטים בבורסה ליהלומים

מתחם הבורסה ליהלומים הינו מתחם שוקק אשר היקף הפעילות בו גדל משנה לשנה בהיקפים מרשימים.

טבעות יהלומים מהבורסה

הסיבה העיקרית שהרוב המכריע של מפעלי התכשיטים בישראל ממוקמים במתחם הבורסה ליהלומים היא קשורה לעניין שינוע הסחורות של היהלומים, כפי שניתן להבין יש צורך בשינוע של יהלומים למשרדים ואל המפעלים וחוזר חלילה.


כל היהלומים המלוטשים המשווקים בארץ בתכשיטי יהלומים מוגמרים מקורם בבורסת היהלומים ומגיעים ישירות ממנה.

מיקום מפעלי תכשיטים בלב מתחם הבורסה ליהלומים היא עובדה שחוסכת המון כסף בעלויות השינוע המאובטחת של הסחורות מהמשרדים ולמפעלי התכשיטים ובחזרה.


ריכוז כל המפעלים ומשרדי הבורסה ליהלומים ברדיוס של כ-500 מטרים חוסך המון בעלויות. חסכון זה הוא גם הסיבה שלקוחות פרטיים רבים מגיעים למתחם הבורסה על מנת לרכוש תכשיטי יהלומים במחירים נמוכים יותר עקב העלויות הנמוכות.


יתרונות במרכז יהלומים אחד בישראל ליצרנים

יתרון חשוב נוסף הוא שבמתחם הבורסה מרוכזים כל נותני השירותים לענף התכשיטים והיהלומים ודבר זה מאפשר עבודה מהירה וגמישה יותר בכל תהליכי הייצור.


באותו הבניין ניתן למצוא גם צורפים ומשבצים וקומה מתחתם תמצאו גמולוגים ומעריכי יהלומים אשר עובדים בצמידות למעצבי התכשיטים.


גם בתי יציקות הזהב ממוקמים בלב המתחם כך שאפשר להגיד שכל העוסקים בתעשיית התכשיטים נמצאים באותו המקום וניתן לעבור ממשרד למשרד ולמצוא את כל מה שיצרן צריך על מנת לשמור על עלויות נמוכות ורמה מקצועית גבוה תוך העזרות בבעלי המקצוע הטובים בענף.


יתרונות במרכז יהלומים אחד בישראל ללקוחות הפרטיים

היתרונות הם למעשה זהים רק שהלקוחות הפרטיים מחפשים את המוצר המוגמר וברדיוס קטן של הבורסה ליהלומים ניתן למצוא חנויות מפעל רבות אשר מציעות את קולקציות התכשיטים שלהן במחירי מפעל אטרקטיביים במיוחד בינהם טבעות אירוסין, צמידי טניס ועוד .


דינמיות - כאשר אתם רוכשים ישירות מחנות המפעל, תוכלו לבצע שינוים רבים בתכשיט ולהתאים אותו לטעמכם האישי. ברוב המפעלים לא יגבו מכם תשלום נוסף עבור שירות זה.


אחריות - אין דבר חשוב יותר מתעודת אחריות לכל תכשיט יהלומים שאתם רוכשים. אחריות מלאה ישירות מהיצרן ולא מחנות מתווכת הינה יתרון מובהק וחשוב מאוד.


חומרי גלם - במפעלי התכשיטים בבורסה אתם תחשפו לחומרי גלם רבים שחנויות רגילות אינן מחזיקות במלאי וזה יכול להתאים לכל מי שמחפש את התכשיטים המיוחדים יותר


חווית קנייה - אין ספק שרכישה ישירות מיצרן תכשיטים אינה דומה לרכישה בחנות תכשיטים פשוטה.בדיימונד פקטורי אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר עבור כל תכשיט יהלומים שתמצאו - נסו אותנו

072-220-4444לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2022