כיצד להתאים את התכשיט ללבוש

את מוכנה לצאת לבילוי ערב נחמד בעיר או לאירוע כיפי אחר ואת מתלבטת אילו תכשיטים להתאים לשמלה השחורה שלך. באופן כללי כשמדובר בהתאמת תכשיטים לשמלה השחורה הקטנה – כמעט כל דבר הולך.

כשזה נוגע לקלסיקה אופנתית, אין שום דבר שיכול לנצח את השמלה השחורה הקטנה. היא זוכה למחמאות רבות, היא מאוד רב-תכליתית וכמובן נצחית. השמחה השחורה היא חלק חיוני במלתחה של כל אישה. במקרים רבים אפשר להשתמש באקססוריז כדי לשנות את רמת הסגנון ואת מידת הפורמליות של השמלה השחורה, ולכן חשוב מאוד להעניק למבחר התכשיטים שלך את המחשבה הראויה.

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת תכשיטים שתענדי עם השמלה השחורה שלך.


סוג האירוע


בגלל הרבגוניות, השמלה השחורה הקטנה יכולה לשמש אותך גם באירוע נינוח וגם במסיבת קוקטייל רשמית, מה שיעשה את ההבדל אלה התכשיטים שתענדי. שמלה שחורה קטנה עם שרשרת צדפים או עגילים בוהמיים משתלשלים יכולים להעניק לך מראה מדליק ותוכלי להוסיף צמידי מתכת כדי להוסיף נופך נוסף. לאירוע יותר פורמלי אפשר להוסיף תכשיט נוצץ. תכשיט יוקרתי בטוב טעם יעלה את רמת הלוק שלך, כמו סיכה נוצצת או צמיד פשוט.


צבעים


כמעט כל צבע הולך עם שחור. זו אחת הסיבות העיקריות לכך ששמלה שחורה קטנה יכולה להיות כל כך רב-תכליתית. עם זאת, יש צבעים מסוימים שפשוט לא מתאימים. ככלל, כדאי להימנע מתכשיטים בגוון כחול כהה או חום כשאתם לובשות בגד שחור. כמעט כל צבע אחר יהיה נפלא.


סוג השמלה


שמלת סטרפלס. אם את לובשת שמלת סטרפלס והשיער שלך קצר יתאימו לך מאוד עגילים משתלשלים ארוכים, ענק רחב לצוואר, צמיד טניס וטבעת גדולה. במקרה שהשיער שלך ארוך עדיף שתענדי עגילי יהלום צמודים, ענק רחב וצמוד לצוואר, צמיד טניס וטבעת גדולה.

שמלה עם צווארון בצורת V או U. לשמלה עם צווארון בצורת V תתאים שרשרת שעליה משתלשלת תוספת כמו שרשרת בצורת Y, צורת פלצור או שרשרת עם תוספת תלויה. לעומת זאת, אם הצווארון הוא בצורת U אפשר לענוד שרשרת פנינים צמודה, שרשרת חוליות או שרשרת עם תוספת תלויה.

שמלה עם צווארון צמוד לצוואר. אם המחשוף גבוה וקרוב לצוואר ולשמלה יש שרוולים ארוכים וצמודים, תוכלי לענוד חפת רחב וצמוד מעל לשרוול או כמה צמידי מתכת דקים מעל לשרוול. אם השמלה עם שרוולים ארוכים ורפויים יתאימו לך יותר עגילים משתלשלים ארוכים וטבעת יהלום גדולה ואופנתית.

לשמלה עם צווארון צמוד ושרוול קצר יתאימו עגילי שנדליר, טבעת יהלום גדולה ואופנתית. לשמלה עם שרוול קצר ואת רוצה להבליט את הזרועות החשופים תוכלי להתקשט בצמיד טניס, חפת רחב ממתכת, או כמה צמידי מתכת דקים.

לייעוץ עם יהלומן
כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2024