משלוחים חינם לכל הארץ!

התקשרו:072-220-4444

הבורסה ליהלומים אבא הלל 7 (בית סילבר)
תעשיית חהלומים ישראלית איגוד התכשיטנים בישראל מיוצר בישראל

אודותינו

«
»

דיימונד פקטורי, משרד יהלומים המתמחה בעיצוב וייצור תכשיטי יהלומים עם התמחות מיוחדת בעיצוב טבעות אירוסין .

 

גל, מנכ"ל החברה הוא בעל ניסיון רב בענף היהלומים ונחשב למומחה בתחום דירוג והערכת יהלומים.

 

את תחילת דרכו התחיל גל כקניין יהלומים במשרדיה של אחת החברות הגדולות לייצור ושיווק יהלומים במערב אירופה. לאחר מכן צבר ניסיון רב בליטוש יהלומים עם התמחות של שנה (במומבאיי-הודו) במפעליה של חברת יהלומים מקומית הנמנית ברשימה היוקרתית של 63 החברות הגדולות בעולם אשר מקבלות אספקת יהלומים ישירה מחברת הכרייה הגדולה בעולם "דה בירס"ׂ (DTC) האחראית לאספקת כ-70% מסך היהלומים בעולם הישר ממכרותיה למספר מצומצם של חברות בעולם שנבחרו לאחר תהליך בחירה קפדני ומקיף.

 

עוד בסוף שנת 2005 הוקם המשרד הראשון של החברה בלונדון. משרדי החברה סיפקו תכשיטי יוקרה ויהלומים ללקוחות מקומיים וליצרני תכשיטים שאהבו את האיכות הגבוהה של היהלומים שלנו.


האהבה לתכשיטי יהלומים תמיד הייתה קיימת אך בלונדון נפלה ההחלטה להעביר את מטה החברה לבורסה ביהלומים בישראל.

 

כיום דיימונד פקטורי מוכרת תכשיטים ויהלומים מיוחדים במגוון רחב של ארצות בנוסף לישראל. השווקים העיקריים שלנו הם ארה"ב, אוסטרליה, אנגליה והשווקים המתפתחים במזרח הרחוק.

 

לאחר שהוסמך כגמולוג וכמלטש יהלומים ב-2006 החל גל לעצב ולייצר תכשיטי יהלומים ולשווק אותם ברחבי הבורסה ליהלומים.

 

השמועה עברה מפה לאוזן ושנתיים לאחר מכן כבר היה לחברה מספר רב של לקוחות אשר מצאו כי רכישה ישירה מהיצרן חוסכת את פערי התיווך ומעניקה להם את האפשרות לרכוש תכשיטי יהלומים במחירים הזולים בעשרות אחוזים מאשר בחנויות ולקבל תמורה גבוהה יותר עבור כספם מאשר היו מקבלים בחנות תכשיטים רגילה.

 

ב- 2009 הושק לאוויר האתר www.DiamondF.co.il אשר לראשונה הציע גם לקהל הרחב את האפשרות לרכוש תכשיטי יהלומים ישירות מהמפעל ולחסוך את פערי התיווך.

 


לחברה יש את כל הרישיונות המתאימים ממשרד התעשייה והמסחר, וממשרדי הפיקוח על ענף היהלומים בישראל והחברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר להם היא מחוייבת.

 


חברת דיימונד פקטורי מעסיקה צוות מיומן הכולל מעצב תכשיטים יצירתי ומקצועי, מספר צורפים וגמולוג אשר ביחד נותנים מענה מושלם לכל דרישות הלקוחות החל משלב העיצוב ועד לשלב יציקת הזהב ושיבוצי היהלומים.

 

אנו מתגאים במערך שירות לקוחות ייחודי המעניק את היחס האישי לכל לקוח מתוך התחשבות ברצונותיו של כל אחד ואחת ומילוי רצונות הלקוחות שלנו ללא יוצא מן הכלל. שירות הלקוחות שלנו ילווה אתכם גם לאחר הרכישה ויסייע בכל בקשה שתהיה לכם.

 

לקוחותינו הם הנכס החשוב ביותר של חברתנו ואנו מודעים לכך. בדיימונד פקטורי הלקוח תמיד צודק.

 

 

לתאום פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות אנא פנו אלינו עכשיו או חייגו מהסמארטפון 1801-22-00-22 בשיחת חינם.

 

 

דיימונד פקטורי , לוטשים יהלומים מצוינים בשבילכם.

משרדי דיימונד פקטורי ממוקמים בבורסה ליהלומים, בין תל אביב ורמת גן. בואו למשרדנו ובחרו מקולקציה עשירה ואיכותית.

כתובתנו:אבא הלל 7 (הבורסה ליהלומים) ר"ג טלפון: 072-220-4444 Sales@DiamondFactory.co.il

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2018