1-801-22-00-22
משלוחים חינם לכל הארץ!
בקנייה באתר

התקשרו:1-801-22-00-22

הבורסה ליהלומים אבא הלל 7 (בית סילבר)
תעשיית חהלומים ישראלית איגוד התכשיטנים בישראל מיוצר בישראל

חנויות תכשיטים בבורסה ליהלומים

שתפו

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן הינו מתחם שוקק אשר היקף הפעילות בו גודל משנה לשנה בהיקפים מרשימים.

הבורסה ליהלומים – חנות התכשיטים Diamond Factory


הסיבה העיקרית שרוב מפעלי התכשיטים וחנויות התכשיטים בישראל ממוקמות במתחם הבורסה ליהלומים היא עניין השינוע של היהלומים. כפי שכולנו יודעים, היהלומים המלוטשים המשובצים בתכשיטים הם יהלומים המגיעים ישירות מהבורסה ליהלומים.


מיקום מפעלי התכשיטים בסמוך לבורסה עצמה חוסך המון בעלויות שינוע ואבטחה אשר היה בהם צורך על מנת להעביר את היהלומים למפעל ולאחר מכן את התכשיטים המשובצים לחנות התכשיטים. ריכוז של כל התעשייה במתחם של 500 מטר מרובע חוסך המון בעלויות התכשיטים וכך גם בעלויות הסופיות שהצרכן משלם וחוסך עקב כך עשרות אחוזים בעלות התכשיטים.


חנויות תכשיטים בבורסת היהלומים הן מהטובות ומהמקצועיות ביותר

ישנם יתרונות רבים בריכוז כל המפעלים במתחם אחד. לקוחות מכל הארץ מגיעים לבורסה ועוברים מחנות לחנות בחיפוש אחר העסקה המשתלמת ביותר. בכמה שעות של חיפושים ניתן להתרשם מאלפי עיצובים שונים של קולקציות של טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים עד שכל אחד מוצא את התכשיט המתאים לטעם ולתקציב שלו.


ללא עמלות תיווך - רכישה ישירה מהיצרנים

רכישת תכשיטים ישירות מהיצרנים טומנת בחובה יתרונות רבים בכל הנוגע לאחריות על התכשיט, שינויים והתאמות, בחירה של חומרי גלם אחרים ממה שניתן למצוא לרוב בחנויות רגילות.


גם חווית הקנייה שונה וייחודית יותר. לרובנו זו תהיה הפעם הראשונה בה נדרוך בתוך מפעל תכשיטים ונראה בעיניים כיצד הכל מתבצע. נוכל לשבת עם היצרן ולבחור את היהלום הספציפי אותו אנחנו רוצים לשבץ בתכשיט שלנו, את צבע הזהב ועוד....

embed google maps
privacy policy generator

משרדי דיימונד פקטורי ממוקמים בבורסה ליהלומים, בין תל אביב ורמת גן. בואו למשרדנו ובחרו מקולקציה עשירה ואיכותית.

כתובתנו:אבא הלל 7 (הבורסה ליהלומים) ר"ג טלפון: 1-801-22-00-22 Sales@DiamondFactory.co.il

כל הזכויות שמורות © Diamond Factory 2006-2017